Afyonkarahisar Sandıklı İlçesinde yapılmayan hizmetleri kazandırma noktasında, adımlarını kararlılıkla atan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl tarafından hayata geçirilen ve Jeotermal su kullanılan Türkiye’deki ilk yarı olimpik yüzme havuzunda her şey hazır. 

25 Nisan Salı günü kapılarını Sandıklı halkına açacak olan, Sandıklı Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda bütün hazırlıklar tamamlandı. Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde abonelik başvurularının yapıldığı, Yarı Olimpik Yüzme Havuzundan faydalanmak isteyen vatandaşlar; saat 10:00 ila 18:00 saatleri arasında   0 530 746 11 97 numaralı telefondan gerekli bilgileri alabilecekler. 

Yüzme tutkunlarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan yarı olimpik yüzme havuzunda, çocuklar için de yüzme havuzu bulunmakta olup, yüzme dersleri de vatandaşlara verileceği bildirildi. 

Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada "Sizlerde erken abonelik fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız açılış öncesi kayıt olmanız menfaatiniz icabıdır. Havuzla ilgili gerekli evrak ve açıklamalara aşağıdaki linkimizden de ulaşabilirsiniz. https://sandikli.bel.tr/yari-olimpik-yuzme-havuzumuz/  " ifadelerine yer verildi.