Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Cirit Kayalığı Millet Bahçesi proje ihalesinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılacağını açıkladı."

 Başkan Zeybek, “Yine şehrimizde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor.  Bu kapsamda seçim öncesi vaatlerimizden olan Cirit Kayalığı Millet Bahçesi projemizde de ihale aşamasına geldik. Hatırlanacağı üzere Ali Çetinkaya Garı’nda bulunan yeşil alanlar, projeye dâhil edildi. Şehrimize muhteşem bir eser kazandıracağız. Şehrimizin merkezinde tüm vatandaşlarımızın faydalanacağı kaliteli ve sağlıklı zamanlar geçireceği örneğine az rastlanan güzellikte bir aktif yeşil alan olacak. Afyonkarahisar'a vaat ettiğimiz projeleri tek tek yerine getireceğiz” dedi.

Projelerin hayata geçecek olmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Zeybek; desteklerinden dolayı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.