Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) yurtlarını ziyaret ederek yurtlarda konaklayacak öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi.


Yurtlarda incelemelerde bulunan Kasapoğlu, yurtların fiziki koşulları, hijyenik durumu, yemek ve barınma imkanları hakkında öğrenci ve velilere bilgilendirmelerde bulundu. Afyonkarahisar otogarında öğrencileri karşılayan Kasapoğlu: “Öğrencilerimizi şehrimize ilk adım attıkları yer olan otogarda karşıladık. Konaklayacakları yurtlar hakkında her bir öğrencimiz ile birebir iletişime geçtik. Burada bulunan standımızda gençlik çalışanı arkadaşlarımız hem Gençlik Merkezlerimiz hakkında hem de yurtlarımız hakkında öğrencilerimize gerekli bilgileri aktardı. Müdürlük olarak gençlerimiz için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Eğitim- öğretim hayatına Afyonkarahisar’da başlayan tüm öğrenci kardeşlerime başarılar diliyorum” dedi.


Kasapoğlu ayrıca öğrencilere ve ailelerine sınırsız çay, kek ve Afyon lokumu ikramında bulundu. Yurtlarda kalacak öğrencilere yönelik detaylı açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, öğrencilerin eğitim hayatlarına destek olmak için her zaman Müdürlük olarak hazır olduklarını ifade etti.