Genel Kurul çalışmaları hakkında bilgi veren BİK temsilcileri ' Son yıllarda teknolojideki gelişmelerde göz önüne alındığında yazılı medya yerine internet medyası güçleniyor. İnternet medyası da resmi ilan almaya başladı. Bu gelişmelere bakarak gazete ve internet medyasının birleşmesini önemsiyoruz. Seçim sonrası resmi ilan alan gazete ve internet sitesi denetimi artacak. Bu konuda tüm meslektaşlarımızı uyarıyoruz. Naylon gazeteciliğee fırsat vermeyeceğiz 'dediler.


BİK Genel Kurul Üyesi ve Basın Sendika Başkanı Sezai Ballı 'Afyonkarahisar da sadece sendikamızın bir üyesi var. Çalışan ve işverene herhangi bir ek külfet getirmiyor sendika üyesi olmak. 50 yi aşan sendikalı sayısına ulaşması halinde cemiyete sendikamız her ay 5 bin lira destek ve kazai durumlarda 100 bin lira sağlık yardımı veriyoruz. Ayrıca Ankara da otelimizde kahvaltı dahil günlük 500 TL dört yıldızlı konaklama imkanı sunuyoruz 'dedi

BİK Genel Kurul Üyeleri; Sefa Özdemir, Mehmet Ergün, Sezai Ballı ve Tahir Gülebak'ın gerçekleştirdiği ziyarette heyetini AGC Başkanı İsmail Akar ile Cemiyet Yönetim KuruLu Üyeleri Mehmet Emin Güzbey, İsa Kuş, Hakan Dilek, Ömer Elçi ve Faruk Kılınç heyeti ağırladı.

Başkan Zeybek, 2022'de ne demişti!.. Başkan Zeybek, 2022'de ne demişti!..

Ziyarette kurulda yapılan görüşmeler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.