Seminer, polis başmüfettişleri ve müfettişlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirildi.

Gözden kaçırmayın

Mısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına UlaşamadıkMısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına Ulaşamadık

Afyonkarahisar'da Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Müfettişlik Temel Eğitimi Semineri'ne, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaş da katıldı. Seminer, polis başmüfettişleri ve müfettişlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirildi.

 

Seminerde, müfettişlerin görev ve sorumlulukları, etik ilkeler, disiplin hukuku, soruşturma teknikleri, rapor yazımı gibi konuların yanı sıra, iletişim becerileri, stres yönetimi, liderlik ve takım çalışması gibi kişisel gelişim konuları da işlendi. Seminerin sonunda, deneyim paylaşımında bulunan müfettişlere katılım belgeleri verildi.

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaş, seminerin açılışında yaptığı konuşmada, müfettişlerin önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirterek, kendilerine başarılar diledi. Yiğitbaş, seminerin düzenlenmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.

Image