Polis Haberleri

polis haberleri ve güncel polis gelişmeleri, polis ile ilgili tüm video, polis fotoğrafları ve polis haberleri Afyon Haber sitemizde


Asayiş Yaşam

Çocuk istismarı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçlarından yakalama kararı bulunan Afyonkarahisar nüfusuna kayıtlı şüpheli şahıs JASAT tarafından İzmir’de yakalandı.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince Taşpınar Mahallesinde meydana gelen motosikklet hırsızlarını yakaladı.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da polis tarafından durdurulan bir araçta yapılan aramada salça kavanozunun içerisine gizlenmiş halde 153 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da polis tarafından yapılan operasyonda 59 sayfa peçeteye emdirilmiş uyuşturucu madde ile 524 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da polis tarafından silah kaçakçılarına yönelik yapılan operasyonda 9 farklı adrese şafak vakti yapılan baskınlarda 7 kişi gözaltına alındı.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar Adliyesinde ortalık karıştı1. Genç kadının ve ailesinin yardım çığlıkları sokağı inletti!.. Mahkemede "nefes alamıyorum" dedi, dışarıda 100 metre koşarak...

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da polis tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan 8 kişiden 5’i tutuklandı.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da hırsızlık suçundan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası ile aranan şahıs jandarma tarafından yakalandı.

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar ve Muğla’da tefecilik yaparak elde ettikleri yaklaşık 25 milyon TL değerindeki mal varlıklarını aklayan 9 şahıs polis tarafından yapılan...

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da bir eve baskın düzenleyen polis 21 litre kaçak alkol ele geçirdi.

Asayiş Yaşam

Afyon'da Polis kaçak elektronik ürünler ele geçirdi

Asayiş Yaşam

Afyonkarahisar’da bilişim sistemlerini kullanarak dolandırıcılık yapan ve 4 yıl hapis cezası ile aranan bir şahıs polis tarafından yakalandı.