Afyon Kocatepe Üniversitesi de bu heyecan verici etkinlikte yer alarak öğrencilerini ve genç mucitleri projelerini sergilemeye davet ediyor.

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

TEKNOFEST 2024'ün başvuruları açıldı! Türkiye'nin en büyük bilim ve teknoloji festivaline genç yetenekleri bekliyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi de bu heyecan verici etkinlikte yer alarak öğrencilerini ve genç mucitleri projelerini sergilemeye davet ediyor.

TEKNOFEST, katılımcılarına fark yaratma ve yenilikçi fikirlerini gösterme fırsatı sunuyor. Eğer teknolojiye ilgiliysen ve bir proje fikrin varsa, 20 Şubat 2024 tarihinde sona erecek başvuruları kaçırma. TEKNOFEST 2024'te yerini almak için detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için mth.tc/2024Yarismalar adresini ziyaret edebilirsin.

Afyon Kocatepe Üniversitesi, bu büyük deneyimde yer almak isteyen tüm gençlere destek olmaya devam edecek. Üniversite olarak, geleceğin vaat eden gençlerine teknoloji ve inovasyonun her alanında yol gösterme ve destek olma amacındayız. Afyon Kocatepe Üniversitesi, TEKNOFEST 2024'e katılmak isteyen gençleri bilim ve teknolojinin geleceğe taşınmasında önemli bir rol oynamaya ve inovasyonun bir parçası olmaya davet ediyor.

Eğer kendine güveniyorsan ve geleceğin teknolojisine yön vermek istiyorsan, bu platformda yerini al ve farkını göster! 


#Teknofest2024 #MucitGençler #TeknolojiYarışması #Inovasyon #AfyonKocatepeÜniversitesi