İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'nun açıklaması...

Gözden kaçırmayın

Başkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaretBaşkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaret

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'nun açıklaması...

"İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday listemizin belirlenmesiyle 14 Mayıs seçimlerinde zafere bir adım daha yaklaşmış olduk. Birbirinden değerli aday adaylarımıza şükranlarımı sunuyor, 6 kişilik aday listemizde bulunan kıymetli yol arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. İnanıyorum ki 14 Mayıs’ta bir tarih yazılacak ve İYİ’ler kazanacak… 
Aziz milletimizin teveccühünden hiç şüphem yok. Zulme ve baskıcı politikaya boyun eğmeyecek cesur İYİ’lerle Allah’ın izniyle demokrasi zaferimizi kazanacağız. Millet İttifakı’mızın adayı Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’mizin adayları ise milletvekili olarak yüce meclisimizde Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkacaktır. 

Allah’ın izniyle 15 Mayıs sabahı güneşli bir güne ve aydınlık yarınlara uyanacağız. Yerle yeksan olan ekonomik düzenimizi ayağa kaldıracağız. Ülkemizde genç, yaşlı, işçi, emekçi her kesim refaha kavuşacak. Sandıklarımıza sahip çıkıp her türlü düzenbazlığa karşı koyacağız. 

Milletimizin güvenini boşa çıkarmayacağız. İYİ Parti olarak Tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da olmaz denileni olduracak, tabuları yıkacağız.  

 Bu duygu ve düşüncelerle 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum ve adaylarımıza bir kez daha başarılar diliyorum."