Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Belediyesi'nin sahada yürüttüğü çalışmaları bizzat kendisi takip ederken iftar sonraları da mahalle toplantıları yaparak hayata geçirdiği projeler hakkında mahalle sakinlerine bilgiler veriyor. 

Başkan Koyuncu gelenekselleştirdiği mahalle toplantıları kapsamında Aziziye Mahalle muhtarı İsa Bozok ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirilen belediye çalışmalarını anlattı akabinde de mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. 

Biz hep birlikte, koskocaman, Gurbetin Başkenti Emirdağ'ız diyen Başkan Koyuncu, "Belediyeciysek eğer amacımız sizlere hizmet etmek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın deyimiyle amacımız sizlerin hizmetkarı olmak. Emirdağ'da belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenekselleşen mahalle buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Kadim şehrimizin geleceği için hasbihal ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi her mahallemizde izimiz olacak. Emirdağ'da ilk günkü aşk ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Toplantıya katılarak çalışmalarımıza destek olan bütün hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. "ifadelerini kullanarak ilgili birim müdürlerine taleplerin karşılanması adına talimatlar verdi. 

Mahalle sakinleri, hayata geçirdiği projelerle Emirdağ'ı her alanda marka şehir haline getiren Başkan Koyuncu'ya teşekkür ettiler. 

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Belediye Meclis Üyeleri; Yüksel Arıkanlı, Ceylan Aydoğan, Hasan Koca, Belediye Birim Müdürleri, Aziziye Mahalle muhtarı İsa Bozok ve mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.