-

Gözden kaçırmayın

İrem Derici, Betonarme Show ile Sahne Alıyorİrem Derici, Betonarme Show ile Sahne Alıyor

Ünlü müzik sanatçısı Aslı Güngör, hayranlarıyla sık sık yazışarak iletişim kurduğunu ve sosyal medyada da düşüncelerini yazılarla paylaştığını söyledi.

Güngör, sanatın yanı sıra ruhsal rehberlik ve kişisel gelişime de vurgu yaparak, herkesin içsel bir rehbere ve yaratıcının bilgeliğine erişimi olduğunu belirtti.

Aslı Güngör, zaman zaman kolektif bilinç için faydalı olduğuna inandığı mesajları paylaştığını ve bu mesajların genellikle içsel bir sezgiyle geldiğini dile getirdi.

Son zamanlarda yaşadığı bir deneyimi örnekleyen Güngör, bu deneyimi hayranlarıyla paylaşarak onları bir hatırlatma olarak düşündüğü bir mesajlaştı.

Kendi yaşam deneyimlerinden ve gözlemlerinden yola çıkarak, insanlara hayatlarını sevgi, şükran ve kalp niyetleriyle doldurmalarını öğütleyen Güngör, insanın odaklandığı ve içselleştirdiği şeylerin hayatını şekillendireceğine dikkat çekti.

Aslı Güngör, hayranlarına gönderdiği mesajda, "Baktığın, odaklandığın, içselleştirdiğin her şeyin yaratıcısı oluyorsun..." diyerek, insanların kendi gerçekliklerini inşa ettiğini ve dünya algılarının kendi iç dünyalarına paralel olarak şekilleneceğini ifade etti.

Güngör'ün bu düşünceleri, pozitif düşünce ve bilinçli farkındalık üzerine kurulu bir yaşam felsefesini yansıtmaktadır. Bu yaklaşımı, takipçileri tarafından ilgi ve takdirle karşılanmaktadır. 

#AsliGungor #Muzik #Sanat #RuhsalRehberlik #BilincliFarkindalik #YasamFelsefesi