Afyonkarahisar'da Dini Coşku: Sabah Namazı Buluşmaları Sürüyor Afyonkarahisar İl Müftülüğü'nün organize ettiği ve her h...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar'da Dini Coşku: Sabah Namazı Buluşmaları Sürüyor
Afyonkarahisar İl Müftülüğü'nün organize ettiği ve her hafta sonu değişik bir mahallede gerçekleştirilen sabah namazı buluşmasının bu haftaki adresi Ayaktekke Camii oldu. İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu başta olmak üzere, İl Müftü Yardımcısı Harun Yılmaz, Şube Müdürü Hasan Demir ve birçok cami görevlisi bu manevi etkinlikte yer aldılar. Katılımcılar, erken saatlerde bir araya gelerek caminin sıcak atmosferinde buluştular.
Dinî Ritüellerle Sabah Namazı Buluşması
Cemaat, sabah namazının ardından düzenlenen programda Kuran tilaveti ile başlayıp, tesbihat, ilahi ve kasideler ile devam etti. Diyanet mensuplarının da eşlik ettiği etkinlikte manevi bir huzur ve birlik kampanyası yaşandı. Programın sonunda İl Müftüsü İmamoğlu'nun gerçekleştirdiği sohbet ve dua etkinliği cemaatin ruhani bir deneyim yaşamasını sağladı.
Cemaate Sıcak Çorba İkramı
Ruhani programın ardından katılımcılara sıcak çorba ikramı yapılarak, onların bedenen de bu manevi buluşmada güç kazanmaları sağlandı. İl Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlik, cemaatin bir sonraki buluşmalar için motivasyon kaynağı oldu.
#Afyonkarahisar #SabahNamazıBuluşması #ManeviHuzur #DiniEtkinlik #AyaktekkeCami #Çorbaİkramı #Tesbihat #İlahi #KuranTilaveti #Dua #BirlikVeBeraberlik