Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla ertelenen 76. ve 77’nci Genel Kurulu video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

TOBB 76. ve 77. Olağan Genel Kurulu’na Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası heyeti tam kadro ile katıldı. ATSO Meclis Salonu’nda kamera ve bilgisayar sistemi üzerinden gerçekleştirilen Genel Kurul’a ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Delegesi Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Adnan Demirel, Ahmet Karakol, Halit Özutku, Mehmet Kumartaşlı, Mehmet Tamer Günel, Metin İplikçioğlu, Mustafa Özer ve M. Şükrü Genelioğlu ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol iştirak etti.

SERTESER’E YENİDEN KOSGEB GÖREVİ

TOBB 76. ve 77. Genel Kurulu’nda ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’eTOBB’u temsilen KOSGEB Genel Kurulu Delegeliği görevi yeniden verildi. Kesintisiz 20 yıl TOBB Delegeliği yapan ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Mehmet Tamer Günel’in de ismi anons edildi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu tarafından kendisine teşekkür edildi.