Ankara Afyonkarahisarlılar Sanayici ve İş İnsanları Derneği (Ankara AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Alirıza Bülbül, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Bülbül, ayrıca, mahalli idareler seçimlerinde yeni seçilen belediye başkanlarını da tebrik etti ve görevlerinde baaşrılar diledi.

Kuyumcular uyarıyor, altın alırken dikkat!.. Kuyumcular uyarıyor, altın alırken dikkat!..

 Ankara AFSİAD Başkanı Alirıza Bülbül, açıklamasında "Bayram günleri, milli ve manevi değerlerimizi bütün güzellikleriyle hissettiğimiz, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak barıştığımız müstesna günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, ortak hedefimiz olmalıdır. Bu günleri fırsat bilerek aramızdaki sevgi, merhamet, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmemiz bayramı gerçek anlamda idrak etmemizi sağlayacaktır." dedi.

Bülbül, bu kutlu bayramın şehrimize ve bütün dünyaya hayırlar getirmesini dileyerek "Gazze'de yaşanan zulmün de bu kutlu bayram vesilesiyle sona ermesini diliyorum" dedi.

İş insanı Alirıza Bülbül, 31 Mart seçimlerinde yeni seçilen belediye başkanlarını da kutladı ve görevlerinde başarılar diledi.