Reklam

ZEYBEK; HALKIMIZ SUNİ GÜNDEM VE KİRLİ TUZAKLARA DÜŞMEZ

ZEYBEK; HALKIMIZ SUNİ GÜNDEM VE KİRLİ TUZAKLARA DÜŞMEZ

 ZEYBEK; HALKIMIZ SUNİ GÜNDEM VE KİRLİ TUZAKLARA DÜŞMEZ
24 Mart 2019 - 13:30

Yurdunuseven ve Zeybek OSB’de
 
AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesindeki işverenlerle çalışanları ziyaret ettiler. OSB ziyaretinde sanayicilerden yoğun ilgisi ile karşılanan Yurdunuseven ve Zeybek, seçim vaatleri arasında olan istihdam ofisi, meslek edindirme kursları ve hanımeli çarşı projeleri hakkında bilgiler verdi.
 
AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları, 2. Galericiler Sitesini ve Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejini ziyaret etti. OSB ziyaretinde ilk olarak Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolej kurucularına, öğretmenlerine ve personellerine seslenerek 31 Mart seçimlerinin öneminden bahsetti. Yurdunuseven ve daha sonra firma ziyaretlerine devam etti. AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve belediye meclis üyeleri Zeybek’e eşlik etti.
 
Sanayicimizin her zaman yanındayız
 
Hizmet yolculuğumuza 31 Mart’tan sonra da güçlü şekilde devam edeceklerini ifade eden AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Belediyeciliğin devam etmesi için iş adamlarından destek istedi.
 
AK Parti’nin iktidar olduğu günden bugüne kadar sanayici ve iş adamlarının her zaman yanında olduğunu ifade eden Yurdunuseven,”  Gerçekleştirmiş olduğumuz teşvik paketleri, destekler ile herzaman sanayicilerimizin, iş adamlarımızın ve girişimcilerimizin yanındayız.  Hükümet olarak sanayiyi tercih eden yatırımcıların yanında yer alıyoruz. Her zaman üretimi destekliyoruz. İş insanlarımızı yeni yatırımlar için cesaretlendiriyoruz” diye konuştu.
Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a daha iyi hizmetleri Afyonkarahisar’lı sanayici ve iş adamlarıyla ile birlikte yapacaklarını ifade etti.
 
ZEYBEK; HALKIMIZ SUNİ GÜNDEM VE KİRLİ TUZAKLARA DÜŞMEZ
Halkın kendisine göstermiş olduğu ilgiye layık olabilme adına var gücüyle çalışacağının altını çizen Zeybek, “Afyonkarahisarlı iş adamları her zaman istikrardan yana olmuştur. İstikrar ve güven olmazsa yatırım olmaz. İşte bu nedenle 31 Mart yerel seçimlerinde güven ve istikrardan yana oy kullanılması gerekiyor. Karşı ittifak yerel seçim havasından çıkarıp, genel seçim havasını vermeye çalışmaktalar. Ne yapsalar, ne etseler de bu seçimde Türkiye’de en çok AK Belediyeliğinin kazandığını görecekler. AK Parti’nin yaptığı yatırımlarını çekmiyorlar ama hatasını aramaya çalışıyorlar. Mesela şehrimizde adayın biri hızlı trenin Afyonkarahisar’dan gittiğini ve Altıntaş’a yapılacağını söylüyor. Antalya – İstanbul arasında birçok durak olacağını bu aciz kişi ve kişiler maalesef bilmiyor. Bu durakların bir tanesi de Altuntaş’ta olacak. Bizler biliyoruz ki, hızlı tren bölgenin en büyük merkez durağı Afyonkarahisar olacak ve hemşehrilerimize hizmet verecek. Proje aşamasında olan bu hat bazı kesimler tarafından seçim propaganda malzemesi olarak kullanmaktalar. Benim halkım böyle suni gündemi, yalan algıya ve kirli tuzaklara düşmez” diye konuştu.
 
“Her kesimin gönlüne gireceğiz”
‘Gönül Belediyeciliği’ni Afyonkarahisar’da nasıl aktarılacağını anlatan Zeybek, “Her kesimin gönlüne gireceğiz. İşsiz kardeşlerimize iş bulacağız.  İşgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde iş arayanlara yeteneklerini geliştirerek istihdamı arttırmak için Afyon Ticaret Sanayi Odası, Kocatepe Üniversitesi, Organize Sanayi Bölgesi, İŞKUR ve meslek odaları iş birliği halinde meslek öğretme edindirme kursları açacağız. Seçim vaatlerimiz arasında yer alan Teknolojik Sera ile küçük ve orta ölçekli girişimlerimize iş imkânı sağlayacağız. 5 Bin, 10 Bin ve 20 Bin M2’lik parseller şeklinde düzenleyerek, 2 Bin ile 3 Bin arası vatandaşlarımıza doğrudan veya dolaylı olarak istihdam sağlayacağız. Hanımeli Çarşı projesi ile kadınlarımıza yeni bilgi ve becerileri donatarak meslek sahibi yapmak, aile ekonomilerine güçlendirmek boş zamanların verimli bir şekilde kullanımını sağlamak amacıyla farklı branşlarda kişisel gelişim kursları açacağız” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • gercekler
  2 ay önce
  askeri havaalanını sivil uçuşa acacaktınız her yıl zarar eden sacı bitmetik yetimin öksüzün paralarını zafer havaalanına neden gmdünüz. natonun malını hayatta acamassınız biraz ufak atın. olmazmı.
 • ZAFER03AFYON
  2 ay önce
  Sayın Zeybek Beka-zeka ile seçimi kazanacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz.Açlık Sofuluğu bozdurur.Tencere iktidarı sallar bunu unutma.Biz suriyelilere acırken Kendimiz acınacak duruma düştük.
 • Sözün Özü
  2 ay önce
  Yanlış adaysın ZEYBEK. Kabul edilemez olan İstifan alındığı halde nasıl olurda önce Vekil adayı Sonra Başkan adayı olarak gösterilirsin? Afyon'un başını Vekil Ali ÖZKAYA yakacak bilginiz olsun. Dobra Dobra programına konuk olduğu gün Afyonkarahisar'ın bütün ilçelerini açık ara farkla alacaklarını beyan eden Özkaya Sultandağı'nı bile CHP'den açık ara önde alacaklarını dile getirdi. Yine Işıklar Beldesi CHP'li olduğu ve değişmeyeceği aşikar olan bir belde Sultandağı gibi orayı'da açık ara önde alacaklarını söyledi hadi bakalım Hodri Meydan! 31 Mart'ta o açık ara önde alacağını söylediği yerleri tek tek kaybettiklerinde yüz ifadelerini görmeyi çok istiyorum
 • Şükrü Eşme
  2 ay önce
  Benim yorumum yayınlanmadı tarafsız olmanız gerekirdi sizleri kınıyorum.
 • Şükrü Eşme
  2 ay önce
  Fetö abd israil ve ab ye hizmet için başa gelenler ergeç ayıklanacaktır bu ülkede. tüm tv kanallarında vatandaşları narkozlamalarına rağmen Saadet ve Diğerleri
 • Mehmet Keskin
  2 ay önce
  Sizi duyan da muhalefet partisi adayı sanır. Herşeyde serzeniş, herşey de bir şikayet var. Bende size bir soru sorayım o zaman. Seçim vaatlerinizde askeri havaalanının sivil uçuşlara açılması var. Zamanında mevcut hava alanı dururken Altıntaşa havaalanı yapılmasına neden razı oldunuz? Hiçmi içiniz sızlamadı. Hava alanının yaklaşık maliyeti 150 milyon lira şu ana kadar işletmeciye devlet tarafından. verilen para 25 milyon euro. Toplam da 100 milyon eurodan fazla para ödenecek. Allah sizi bildiği gibi yapsın.
 • Alaaddin
  2 ay önce
  Esnafım sırf Erenler’ e izin verip öğrenciyi şehir merkezinden uzaklaştırdığı için , belediye eliyle avm yapılmasına öncülük ettiği için geçen sene anneler günü haftasında asfalt çalışması yapıp yolları 2-3 gün trafiğe kapattığı için Akp ye oy yok
 • Çagatay
  2 ay önce
  Bay başkan adayı dua edin de öyle olmasın. Nitekim vatandaşın gündemi hayat pahalılığı, işsizlik, mülteciler vd iken sizinki beka sorunu.
 • Serdar A.
  2 ay önce
  Sayın Zeybek sen bizim Başkanımız olma, Bizim Başkanımız şuan gönlümüzde 31 Mart’ta da mühürü ona vuracağız ve neticesinde de Başkan yapacağız ALLAH’ın izniyle. Ne oldum deme ne olacağım de. Tehditle bizi korkutarak oy almaya kalkma yok hükümetsiz hizmet olmaz falan diye. 31 Mart günü akşam 21:00 da durum netleşecek. HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU. Saygılar..
 • Canla Başla
  2 ay önce
  Sayın Zeybek merak etme sen asil Afyon halkı tuzağa düşmez. Öncelikle siz partidaşlarınızla bir birinizi tuzağa düşürüyorsunuz. Herşeyin farkındayız. Seçimi kaybettiğimizde partidaşlarınızlarınız arasında günah keçisi kim olacak, fatura kime kesilecek. Bu soruların cevabı seçimden hemen sonra meydana çıkacak. Merakla bekliyor Afyonkarahisar asil halkı.