Reklam

Türkiye'yi 19 yıldır CHP değil AKP yönetiyor!..

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı​​​​​​​ Yalçın Görgöz, bir basın açıklaması yaparak "Türkiye’yi 19 yıldır yöneten Akp iktidarı; yarattığı kaos ortamının sebeplerini, yaptığı yanlış uygulamaların sonuçlarını, başarısızlığını, beceriksizliğini, her defasında  Cumhuriyet Halk Partisi’ne yüklemeye çalışıyor. Adeta iktidar değil de muhalefetmiş gibi davranıyor." dedi.

Türkiye'yi 19 yıldır CHP değil AKP yönetiyor!..
14 Ocak 2021 - 23:36


CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, bir basın açıklaması yaparak "Türkiye’yi 19 yıldır yöneten Akp iktidarı; yarattığı kaos ortamının sebeplerini, yaptığı yanlış uygulamaların sonuçlarını, başarısızlığını, beceriksizliğini, her defasında  Cumhuriyet Halk Partisi’ne yüklemeye çalışıyor. Adeta iktidar değil de muhalefetmiş gibi davranıyor." dedi.

Görgöz, şunları söyledi:


"Akp, gerçeklerle yüzleşmek yerine CHP’ye saldırmayı bir çıkış yolu olarak görüyor. Çünkü ülkenin gerçek gündemi onları rahatsız ediyor. Çünkü çaresizler, tıkandılar ve çözüm üretemiyorlar, yönetemiyorlar. 

İktidar partisinin Genel Başkanı ve yereldeki “atanmış sözde temsilcileri” vatandaşın derdine derman olmak için çalışmak yerine muhalefete iftira atmayı, çamur atmayı tercih ediyor. 

Ülkemizin gerçek gündemi; gelir kaynaklarımızın, toplanan vergilerimizin tefecilere, faizcilere harcanmasıdır. 100 binlerce kapatılan işyerleridir. Halkın geçim sıkıntısıdır. İşsizliktir. 

Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, iktidarın bu ayak oyunlarına gelmeyeceğiz. İktidara laf yetiştirmek yerine, bıkmadan usanmadan çalışacağız ve halkımıza bu darboğazdan kurtulmanın çözüm yollarını anlatacağız. Ve asla onların kullandığı düşmanlaştırıcı dili kullanmayacağız." 


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • AFYONLU
  6 ay önce
  YAHU KAOSU ÇIKARAN CHP BİRDE ÜSTE ÇIKIYORSUNUZ HAYRET
 • Hasan
  6 ay önce
  Ya insan bunu söylerken biraz mahcup olur. 19 yıldır secim kazanamıyoruz, diye kaldı ki kaos ortamı, demiş, tamam eleştirilecek noktalar illa vardır ama kaos fazla abartı. 19 yıldır ülke bitti, tükendi deyip duracagınıza daha yararlı işler yapın belki iktidqr olursunuz.