Reklam

TFF 2.LİG BEYAZ GRUPTA HAFTANIN GÖRÜNÜMÜ

Ligde 9. hafta sonunda Beyaz Grup'ta Manisa Futbol Kulübü, Kırmızı Grup'ta ise Tuzlaspor liderliğini sürdürdü.

TFF 2.LİG BEYAZ GRUPTA HAFTANIN GÖRÜNÜMÜ
21 Ekim 2019 - 21:44
TFF 2. Lig'de 9. hafta maçları sona erdi.

Ligde 9. hafta sonunda Beyaz Grup'ta Manisa Futbol Kulübü, Kırmızı Grup'ta ise Tuzlaspor liderliğini sürdürdü.



Beyaz grupta haftanın sonuçları:



19.10.2019  Hacettepe Spor - Hekimoğlu Trabzon  1-0

19.10.2019  Manisa FK - Pendikspor  4-2

19.10.2019  Sancaktepe FK - Sarıyer  1-0

20.10.2019  Zonguldak Kömürspor - Şanlıurfaspor  2-0

20.10.2019  Yeni Çorumspor - Tarsus İdman Yurdu  0-0

20.10.2019  Afjet Afyonspor - Bak Spor  2-0

20.10.2019  Kırklarelispor - 1922 Konyaspor  0-3

20.10.2019  Amed Sportif - Gümüşhanespor  1-1

20.10.2019  İnegölspor - Samsunspor  0-1

 

Ligde 9. haftanın ardından gruplarda puan durumu şöyle oluştu:

Beyaz Grup:

 




 
Takımlar
O
G
B
M
A
Y
AV
P


 
______________________________
__
__
___
__
___
___
___
___


1.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
9
8
1
0
31
10
21
25


2.
YILPORT SAMSUNSPOR
9
6
3
0
19
4
15
21


3.
YENİ ÇORUMSPOR
9
6
1
2
12
8
4
19


4.
AFJET AFYONSPOR
9
5
2
2
16
7
9
17


5.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
9
5
2
2
12
5
7
17


6.
TARSUS İDMANYURDU
9
5
1
3
9
10
-1
16


7.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
9
5
0
4
17
8
9
15


8.
SARIYER
9
3
3
3
6
8
-2
12


9.
PENDİKSPOR
9
3
2
4
10
11
-1
11


10.
HEKİMOĞLU TRABZON
9
3
2
4
15
19
-4
11


11.
İNEGÖLSPOR
9
3
1
5
12
9
3
10


12.
KIRKLARELİSPOR
9
2
4
3
6
15
-9
10


13.
1922 KONYASPOR
9
3
0
6
10
15
-5
9


14.
BAŞKENT AKADEMİ
9
2
2
5
11
14
-3
8


15.
GÜMÜŞHANESPOR
9
2
2
5
10
14
-4
8


16.
AMED SPORTİF FAALİYETLER
9
1
5
3
4
8
-4
8


17.
HACETTEPE
9
2
2
5
5
17
-12
8


18.
ŞANLIURFASPOR
9
0
1
8
0
23
-23
-14




 

Not: Şanlıurfaspor, 15 puan silme cezası aldı.





10. hafta maçları:



26.10.2019 12:30       PENDİKSPOR  -   AMED SPORTİF FAALİYETLER   

26.10.2019 13:00       HEKİMOĞLU TRABZON   -  YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.   

26.10.2019 13:00       GÜMÜŞHANESPOR -   KIRKLARELİSPOR  

26.10.2019 13:30       1922 KONYASPOR  -   İNEGÖLSPOR          

26.10.2019 13:30       SARIYER    -    ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.           

26.10.2019 13:30       BAŞKENT AKADEMİ FK  -    MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

26.10.2019 17:00       ŞANLIURFASPOR   -   HACETTEPE SPOR 

26.10.2019 19:00       TARSUS İDMAN YURDU  -   AFJET AFYONSPOR           

26.10.2019 19:00       YILPORT SAMSUNSPOR   -   SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.   

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum