Süper Ligin düşme hattı yanıyor!.. Süper Ligin düşme hattı yanıyor!..

Afyon Kocatepe Üniversitesi UTF kulübü tarafından düzenlenen Moral Gecesi programı, coşkuyla gerçekleşti. Gecenin açılışı İnce Efeler yerel oyun ekibi tarafından gerçekleşti. İnce Efeler’in gösterisinde sahneye davet edilen Afyonspor kaptanları, performansıyla geceye renk kattı

Aku Utf Afyonspor

İnci Efeler yerel oyun ekibinin gösterisiyle başlayan gece, ikinci bölümü ile keyif verdi. Kaptanlar Kerem, Boran ve Emre Can'ın yaptıkları dansları büyük beğeni topladı. Moral gecesinde Hakan Çankaya'nın stand-up performansı ilgi görmedi. 
Özellikle gecenin flaş ismi Turgay Bengü ve orkestrasının konseri başından sonuna kadar hareketli ve eğlenceli geçti. Turgay Bengü'nün eğlenceli sahnesine futbolcular dansları ile büyük renk kattı. Oyuncuların sahadaki yeteneklerinin daha iyisini dans pistine yansıttıkları görüldü. Orta saha oyuncusu Samet Semiz muhteşem figürler sergilerken oyuncuları stresli bir sezonun sonunda böyle mutlu gören yönetim de mutlu oldu. 


ÖĞRENCİLER DE FİNALLERDE MORAL BULDU
Moral gecesi öğrencilerin final haftasına denk gelmesine rağmen salondaki tüm koltukların dolması UTF Kulübü Danışman Hocası Doç Dr. Fikret Yaman ve UTF Kulbü ve yönetimini mutlu etti. Geceye katılmak isteyen öğrencilere yurt giriş saatleri ile ilgili yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu salonda bulunan öğrencilerden büyük alkış aldı. 
UTF Kulübü destek verenlere teşekkür ederek "Gecenin düzenlenmesinde katkıları bulunan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, AKÜ Öğretim Görevlisi Doç Dr. Fikret Yaman'a, Spor Bilimleri Fakültesi'ne AFBEL Otel Genel Müdürü Mehmet Dereağzı, otel personeline, AFSÜ öğrencilerine ve moral gecesine katılan tüm öğrencilere teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.