Reklam

TAYTAK: “ADAYLARIMIZLA SEÇİME DAMGA VURACAĞIZ”

TAYTAK: “ADAYLARIMIZLA SEÇİME DAMGA VURACAĞIZ”

TAYTAK: “ADAYLARIMIZLA SEÇİME DAMGA VURACAĞIZ”
06 Aralık 2018 - 18:58

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için müracaatta bulunan MHP Afyonkarahisar aday adaylarını Ankara’da kabul etti.

 

ADAYLARIN BELİRLENMESİNDE KAMUOYU ANKETLERİ DE KULLANILIYOR

Milliyetçi Hareket Partisinde aday adaylığı için başvuru süresi 15 Kasım 2018’de başlamış, 15 Aralık’ta sonra ereceği beyan edilmişti. Bu süresinin dolmasına sayılı günler kala müracaatı henüz resmileştirmemiş olan ilçe ve belde belediye başkan adayları toplu halde Ankara’ya MHP Genel Merkezine çıkarma yaptılar. Aday adaylarını Genel Merkez’de karşılayan Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “31 Mart 2019 yerel seçimlerine en hazırlıklı parti Afyonkarahisar’da da, Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Afyonkarahisar’da yerel yönetimler başkanlığımız aday adaylarımız ile ilgili çalışmaları yapıyor ve bizlere rapor ediyor. İl Başkanlığımızın tavsiyesi, genel merkezimizin araştırmaları neticesinde en uygun adayları zaman kaybetmeden Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz bey açıklıyor. Partimize mensup Belediye Başkanlarımızın ellerindeki kısıtlı imkanlara rağmen vatandaşlarımıza vaat ettikleri hizmetleri gerçekleştirdiğini gözlemliyoruz. Kaynakları doğru kullanan, şaibeye bulaşmamış, halkın içerisinde yaşayan bu arkadaşlarımızı tekrar aday ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de kalan belde ve ilçelerdeki adaylarımız ile il merkezimizdeki adayımızı açıklayacağız. Bu tercihleri yaparken kanaat önderlerinden, kamuoyu anketlerinden ve genel merkezimizdeki raporlardan faydalanılıyor. Kısacası MHP olarak en iyi adaylarla sahada olacağız. Adaylarımızla seçime damga vuracağız. Adaylarımızdaki ve teşkilatlarımızdaki heyecan bunun işaret fişeğidir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 03
    1 yıl önce
    Gariptir, yükü çeken manda ses çıkarmaz da kağnı inler…Bizler tabanda birileriyle mücadele ederken yönetimdekiler ve yukardakiler O koltuga oturunca sadece onların oyu var sanki. Oy veren köylü,kasabalı,ilçeli varmış yokmuş unutuveriyorlar.Taban bitiyor beylerrrr. Sahip çıkın sahippp