Reklam

Milletvekili Özkaya'dan bu kareye sert tepki!..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'dan bu kareye sert tepki!..

Milletvekili Özkaya'dan bu kareye sert tepki!..
28 Şubat 2021 - 01:04 - Güncelleme: 28 Şubat 2021 - 01:50
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'dan bu kareye sert tepki!.. Özkaya, Saadet Partisi tarafından düzenlenen Merhum Necmettin Erbakan'ı anma programıındaki bu görüntüye sosyal medya üzerinden sert tepki gösterdi.

Özkaya, paylaşımında "Bazen bir kare fotoğraf vardır ki nerede olmamanız gerektiğini kolayca anlarsınız" yazdı ve bu fotoğrafı paylaştı.Ne olmuştu?..

 Saadet Partisi, eski genel başkan ve başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 10. yıldönümünde “Yaşanabilir Türkiye” sloganıyla düzenlenen Erbakan'ı Anma ve Anlama Programı düzenledi.

. Ankara’da bir otelde ve pandemi koşulları nedeniyle sınırlı sayıda katılımcı ile saat 19.30'da başlayan anma toplantısına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Okutan, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren de partilerini temsilen katıldı. Toplantıya, Cumhurbaşkanı Erdoğan da mesaj gönderdi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Vatandaş
  1 ay önce
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157963368040922&id=183754020921 Yukaridaki linki tiklayin Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Erbakan Hocamızı Anma Programında konuşmalarını gerçekleştirdi. AKPARTI KATILDIGI PROGRAMI NEDEN İNKAR EDIYOR..???
 • Hasan sen
  1 ay önce
  ERBAKAN HOCA,ZAMANINDA AKP YE OY VEREN BIR VATANDASA "ISRAIL E OY VERDIN, EMPERYALIZME,SIYONIZME OY VERDIN" DEMISTI, SARIRIM VEKILIN BUNDAN HABERI YOK.