Reklam

MİLLETVEKİLİ KÖKSAL VE CHP HEYETİ, DİNAR'DA ÇİFTÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Dinar İlçe Başkanı AV. Ali Arıkan ve partililerle beraber Dinar’a bağlı Çöl Ovasında bulunan köyleri ziyaret ederek zor durumda olan çiftçilerin sorunlarını dinledi. 

MİLLETVEKİLİ KÖKSAL VE CHP HEYETİ, DİNAR'DA ÇİFTÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ
21 Ağustos 2020 - 10:01
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Dinar İlçe Başkanı AV. Ali Arıkan ve partililerle beraber Dinar’a bağlı Çöl Ovasında bulunan köyleri ziyaret ederek zor durumda olan çiftçilerin sorunlarını dinledi. Dinar’a bağlı Haydarlı Kasabası ve Okçular köylerindeki patates üreticileri ile buluşan Milletvekili Köksal burada üreticinin dertlerini dinledi. 

Patates üreticileri milletvekillerine, bu yıl patatesin para etmediğini, ürünlerin tarlada kaldığını ve elde edilen ürünün ise maliyeti bile karşılamadığını söylediler. 

Köksal ise, hükümete ve ilgili bakanlığa seslenerek üreticiye sahip çıkmaları gerektiğini, patates konusunda ise destek verilmesi gerektiğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum