"MİLLETE HİZMET YOLUNDA DURMAK YOK"

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ali Çetinkaya Mahallesi’ni ziyaret etti.

"MİLLETE HİZMET YOLUNDA DURMAK YOK"
06 Kasım 2020 - 17:28
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ali Çetinkaya Mahallesi’ni ziyaret etti.

Cuma namazı çıkışında AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Karaca, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Ali Çetinkaya Mahalle Muhtarı Mustafa Er, birim müdürleri ile birlikte Millet Bahçesi’nin yapılacağı Cirit Kayalığı’nda temaslarda bulunan Başkan Zeybek, mahalle muhtarının talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Zeybek, daha sonra Fatih Mahallesi Taş Ocakları yolunda devam eden çalışmaları yerinde gördü.

    “Millete Hizmet Yolunda Durmak Yok…”

           Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Geleneksel hale getirdiğimiz Cuma günlerindeki mahalle ziyaretlerimiz aralıksız devam ediyor. Bu hafta Cuma namazımızı AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte İstasyon Camii’nde eda ettik. Gerçekleştirdiğimiz mahalle ziyaretlerimizde Belediyemizin hizmetlerini halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda yapıyor ve kullanımına sunuyoruz. Güzel şehrimizin tüm mahallelerinde büyük bir gayretle çalışarak, her türlü hizmeti götürmek için ekip arkadaşlarımızla yoğun mesai harcıyoruz. Hemşehrilerimizin huzuru ve rahatı için çeşitli alt yapı ve üst yapı gibi çalışmalar aralıksız devam ediyor. Allah’ın izniyle Afyonkarahisar'ın tüm mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görev sürecimiz boyunca hemşehrilerimle iç içe olmaya devam edeceğiz. Halkla birlikte elimizi taşın altına koyacağız. Her anlamda Afyon’umuzu imrenilen bir şehir haline getireceğiz İnşallah. Durmak yok millete hizmet yolunda” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • SIFIR3
    6 ay önce
    Hangi hizmetten bahsediyorsunuz Allah aşkına, yumurtanın merkezî olan AFYON da yumurtanın biyonu 20-25 TL olmuş,AFYON da her yer de un fabrikası var çuvalı 150-170 TL olmuş, millete hizmet böyle mi olur, 18 yıldır oy verdiğim partiyi herhalde oy verme hakkım olarak eleştirmeye hakkım olsa gerek, lütfen şu zam ve pahalılığa çözüm bulun yoksa bu vatandaş en yakın seçimde bir çözüm bulur, 18 yıldır oy verdiğim partime bir öz eleştiridir, dost acı söyler ama gerçekleri de söylermiş, Allah fakir fukaranın, az gelirlinin yardımcısı olsun.