Reklam

KULÜPLERİMİZE DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Afyonkarahisar Belediyesi, profesyonel kulvarda mücadele eden ilimiz takımlarına destek vermeye devam edeceğini belirten bir açıklama yaptı.

KULÜPLERİMİZE DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
08 Ağustos 2020 - 11:43
Afyonkarahisar Belediyesi, profesyonel kulvarda mücadele eden ilimiz takımlarına destek vermeye devam edeceğini belirten bir açıklama yaptı.AÇIKLAMA ŞÖYLE:

Bu sezon Futbol takımımız 2’nci ligde, Basketbol Takımımız Süper Lig’de Voleybol Takımımız Efeler Ligi’nde mücadele etmeye devam edecektir. Belediyemiz ile birlikte şehrimizin kurum kuruluşları, iş insanları basını ve en büyük gücümüz olan taraftarımızla takımlarımızın her zaman yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz. 

           Afyon Belediyesi olarak sporun ve sporcunun daima yanındayız, her türlü desteği bugüne kadar verdik bugünden sonra da vermeye devam edeceğiz. Spora ve kulüplerimize profesyonel anlamda katkı sağlayacak değer katacak görüşmelere, işbirliklerine her zaman açığız. Bunun yanında temelsiz,  plansız ve projesiz hedefsiz teklifleri dinlemek nezaketimizdendir. 

        Bu duygularla Afyonkarahisar Belediyesi olarak takımlarımızın her zaman yanında olduğumuzun altını çizer, hemşehrilerimizin müsterih olmasını kamuoyunun bilgisine sunarız...

YORUMLAR

  • 0 Yorum