Afyonkarahisar Belediye Meclisi'nin İYİ Partili üyelerin istifa edip AK Parti'ye geçecekelrine dair iddialar üzerne İYİ Partili Meclis üyesi Hasan Akyalçın bir açıklama yaptı.

Akyalçın, açıklamasında "Partimden ve Meclis Üyeliği görevimden istifam söz konusu değildir. Belediye Meclisinde bağlı bulunduğum partimi “İYİ Parti”yi temsil etmeye devam edeceğimi ve görevimi süresi sonuna kadar yapacağımı bildiririm." dedi.

Afyonkarahisar Belediyesi Meclis Üyesi Hasan AKYALÇIN'ın açıklaması şöyle:

"Bir kaç gündür basının gündeminde yer alan Meclis Üyeleri istifaları konusu ile ilgili, sizlerle birlikte öğrendiğim konu hakkında hiçbir bilgim olmayıp, tüm yazılanların bilgim ve görüşüm dışında olmasından dolayı bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım, seçmenimizin vermiş olduğu oylar ile seçilmiş olmanın sorumluluğu içerisinde olduğumdan ve seçmenimize olan saygımdan dolayı, Partimden ve Meclis Üyeliği görevimden istifam söz konusu değildir. Belediye Meclisinde bağlı bulunduğum partimi “İYİ Parti”yi temsil etmeye devam edeceğimi ve görevimi süresi sonuna kadar yapacağımı bildiririm."


Afyonkarahisar Belediyesi Meclis Üyesi
Hasan AKYALÇIN