Yurdunuseven, başarıdan başarıya koşan sporcuları tebrik etti
“Göğsümüz kabardı”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, yurt genelinde başarıdan başarıya koşan Taşoluklu genç güreşçileri tebrik etti.

Orkun Kökçü'nün Emirdağ'a selamı var!.. Orkun Kökçü'nün Emirdağ'a selamı var!..

Geçtiğimiz hafta Tekirdağ'da yapılan yıldızlar ve  okullararası güreş Türkiye birinciliği müsabakalarında Taşoluk Fatih Ortaokulu takım hâlinde Şampiyon, Taşoluk Çok Programlı Anadolu lisesi ise takım halinde 2. olmuştu.
Bu hafta ise Sivas'ta yapılan 15 yaş Türkiye şampiyonasında yine Taşoluk’tan Emine Beyza barışkan 1.,
Melisa sarıçiçek 1., Gizem Su Sakin 2., Şadiye Almacik 2. ve Sebahat Işıkçı 3. oldu.
Başarıdan başarıya koşan Sinanpaşa Taşoluk beldemizden genç güreşçileri tebrik eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, ilimizi gururlandıran sporcuların bugüne kadar olduğu gibi daima yanlarında olduklarını vurguladı. Yurdunuseven, “Taşoluk beldemizdeki güreşçilerimiz her müsabakada kendi rekorlarını kırarak sürekli bir üst başarıya imza atıyor. İmkan verildiği takdirde genç yeteneklerimizin neler başaracağını bizlere gösterip, gelecek nesillerede örnek oluyorlar. Bizim için en önemli devlet politikası haline gelen spora ve sporcuya verdiğimiz değerle ilimizde birçok tesisi hayata geçirerek sporcularımıza daha iyi ve rakipleri ile mücadele edebilecekleri ortamlar kazandırdık. Sporcularımızın ve gençlerimizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçtede her zaman yanlarındayız. 
Gösterdikleri üstün başarı ile bizleri gururlandıran başta sporcularımız, okul yöneticilerimiz ile Taşoluk Belediye Güreş Takımı yönetici ve hocalarını tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Göğsümüz kabardı.” dedi.