Reklam

İBB'NİN GENÇLERİ AFYON BELEDİYE BASKET'İN GÜNDEMİNDE

İBB'nin kongresi Cumartesi günü yapılacak ve Büyükşehir'deki yeni yönetimin hazırladığı listeyle göreve gelecek olanlar derhal transfere başlayacak. Öğrenildiğine göre İBB sezona büyük olmayan bir bütçeyle başlayacak ve daha sonraki gelişmelere göre yeni hamleler yapacak.

İBB'NİN GENÇLERİ AFYON BELEDİYE BASKET'İN GÜNDEMİNDE
13 Eylül 2019 - 10:59

İBB'nin kongresi Cumartesi günü yapılacak ve Büyükşehir'deki yeni yönetimin hazırladığı listeyle göreve gelecek olanlar derhal transfere başlayacak. Öğrenildiğine göre İBB sezona büyük olmayan bir bütçeyle başlayacak ve daha sonraki gelişmelere göre yeni hamleler yapacak.Henüz sözleşme yapmayan birçok oyuncu İBB'nin harekete geçmesini bekliyor. Kadrosunu oluşturmaya çalışan Afyon Belediye ise İBB'nin de listesinde yer alan oyuncuların İstanbul kulübü ile ilgili kararlarından sonra harekete geçecek.
Gün itibariyle İBB'nin 4 veya 5'iyle sözleşme için hazırlandığı, ikinci etapta Afyon Belediye'nin gündemine gelecek oyuncular şunlar: Ramazan Tekin, Mehmet Yağmur, Can Maksim Mutaf, Barış Hersek, İlkan Karaman, Oğuz Savaş, Kaya Peker, Sabahattin Gördürbasketfaul.com

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mantıklı
    1 yıl önce
    gençler değil.... Bu isimlerin bir çoğu orta yaşı devirdi :))) Ayrıca bu isimlerin alınması Afyonu ligde tutar ancak bu isimlerin maliyetini afyon karsılayabılecekmı ?