Reklam

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BİR DİZİ ZİYARET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’ne teşrif etmek üzere geldiği Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BİR DİZİ ZİYARET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’ne teşrif etmek üzere geldiği Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BİR DİZİ ZİYARET
24 Şubat 2020 - 10:16

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’daki temaslarına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ederek başladı. Hisarcıklıoğlu, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra makama geçti ve Vali Tutulmaz’a, TOBB’un yayımladığı Dede Korkut Hikâyeleri kitabını takdim etti. Ziyarette AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi S. Selim Kandemir, TOBB Genel İdare Kurulu Üyeleri Ertuğrul Özegen ve Mustafa Şadan Eren, TOBB Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler hazır bulundu.

Hisarcıklıoğlu’nun Afyonkarahisar’daki ikinci durağı Afyonkarahisar Belediyesi oldu. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile sohbet eden Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’ın hızla geliştiğini vurguladı.

Hisarcıklıoğlu, ziyaretleri kapsamında, TOBB tarafından inşa ettirilen TOBB Afyonkarahisar Kız İmam-Hatip Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Hisarcıklıoğlu, “Bu okulun yapımında emeği olan Afyonkarahisar’ın il protokolünü kutluyorum. Bu okul Türk İş dünyasının katkıları ile yapıldı. Allah hayırlı uğurlu etsin. Kültürümüzde güzel bir söz var. İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır. İnşallah bu okuldan mezun olacak gençlerimizde ilimle, ahlakıyla insanlara örnek olacaktır. Allah hepinize zihin açıklığı versin” dedi.Okul ziyareti sırasında Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATB Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, öğrencilere Nureddin Topçu’nun “Ahlak” isimli kitabını hediye etti.Megabirlik Medya’yı da ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, Kanal 3’ün Afyonkarahisar’ı dünyaya tanıttığını belirtti. Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Ticaret Borsası’nda da Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.

TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’daki programı kapsamında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti. ATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile sohbet eden Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nın başarılı çalışmalara imza attığını, sanayici ve iş insanlarının karşılaştığı sorunları Ankara'ya taşıdığını belirtti. Hisarcıklıoğlu, "Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız'ın başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Hisarcıklıoğlu, ziyaret esnasında ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ve ATSO personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.Hisarcıklıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in yaptığı Afyon Eğitim Vakfı’nı da ziyaret ederek başarılar diledi.Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar programı çerçevesinde Hisarcıklıoğlu, DEMMAK Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel tarafından tasarlanan, DEMMAK tarafından üretilenTürkiye'nin ilk kaya kamyonu olan Deve ile Savrukoğlu Ziraat Makinaları tarafından üretilen insansız arazi aracı ile deneme sürüşü yaptı.Hisarcıklıoğlu, “Afyonkarahisar’da üretilen Türkiye’nin ilk kaya kamyonu Deve’yi ve insansız arazi aracını test ettik. Üyelerimizin başarıları ile gurur duyuyorum” dedi.Hisarcıklıoğlu, sağlık alanında dışa bağımlılığı azaltacak olan tıbbi cihaz üreten Biohenge firması tarafından kurulan stantta da hatıra fotoğrafı çektirdi.Hisarcıklıoğlu, Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’nin ardından Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum