Hastane çilesi AK Parti ile son buldu!..

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir basın toplantısı düzenledi.

Hastane çilesi AK Parti ile son buldu!..
08 Ocak 2021 - 15:03 - Güncelleme: 09 Ocak 2021 - 11:23
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir basın toplantısı düzenledi.


AK Parti hükümetlerinin verdiği hizmetlerin sadece çok küçük bir kısmını paylaşan Başkan Uluçay konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Bu millet daha dün hastaneye ’ücretli araç’ tutarak giderken şimdi bir telefonla gelen doktoru hemşiresi dahil tam donanımlı ambulans geliyor! Özel muayenesinde ‘’muayene ücreti’’ ödemeden bahçesine dahi adım atamayacağınız eski hastaneler yerine çok daha kompleksli bir hastane yapıldı! Kapısından içeri adım atıldığı anda sizi ‘’geçmiş olsun hanımefendi beyefendi’’ diye karşılayıp yardımcı olan, yönlendiren personelle buluşturdu! Eskiden hasta bakıcı tarafından bile insan yerine konulmadığımız hastaneleri son derece saygılı ve ilgili doktorlarla tedavi edilir hale getirildi! Sadece SSK eczanelerinde bulunan iki kutu ilaç için saatlerce sıra beklenildiği garabet yok oldu! Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genel müdürlüğü döneminde basit bir ameliyat için bazı doktorların talep ettiği ’bıçak parası’nı 2 kalın bilezik bozdurarak, traktör ya da tarla satarak ödeyen köylü vatandaşın çilesini Ak Parti ile birlikte sona ermiştir!

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • tekin çetin
  4 ay önce
  şimdi ne oldu bıçakcı doktorlar bir imkanla profasür oldular ünüversite hastanelerinde ücretli palacı,kılınç oldular rahmetli doktor aymergen hizmet verdiği uzun çarşıdan bakıp yüreği kan ağlıyordur.birde TÜRKELİ gazetesini çıkarmıştır gazetecilik günün kutlu olsun büyük insan
 • I yilmaz
  4 ay önce
  Yalandan kim ölmüş
 • İşte
  4 ay önce
  Seni ağam paşam diye karşılıyorlardır.bizi hep sağımlı inek gibi karşılıyorlar.daha geçen ay tek ayak anjiyo 5000 tl pazarlık etmemize rağmen 16000 tl hesap çıkardılar.ödeyip dava açtık. Geri dönüş yaptılar 5000 tl geri ödediler. Neresi dersen fuar hastanesi.11000 tl iki bilezik tutarmı sen hesabını yap.ağam !