MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, belediye yönetiminde temel prensiplerinin hizmette eşitlik olduğunu söyleyerek, "Partimizin yerel yönetim anlayışı üretkenlik, bütüncüllük ve birlikte yönetim yaklaşımı üzerine kurulmuştur" dedi.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, beraberinde; MHP İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile KAÇEP Yöneticileriyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

BAŞKAN ADAYI KÜÇÜKKURT'A, ŞOFÖRLER ODASI BAŞKAN KARATAŞ’DA EŞLİK ETTİ

Türbe Camii'nde sabah namazını eda eden Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt daha sonra beraberindeki heyetle birlikte camii cemaati ve Mevlana Mahallesi sakinleri ile sohbet etti. Ardından partililerle birlikte Fuar Alanı'nda Oto Pazarını ziyaret eden Küçükkurt, esnafa hayırlı bereketli işler dileyerek, hemşehrilerinden destek ve hayır dualarını istedi. Küçükkurt'a Oto Pazarı ziyaretinde Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Karataş'da eşlik etti.

DÖNERKAYA'YI ACI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADI

Başkan Adayı Küçükkurt, Afyonkarahisar'da uzun yıllar spor camiasına yazdığı köşe yazılarıyla katkı sunan Afyonkarahisar spor ve basın camiasının sevilen isimlerinden Mehmet Dönerkaya'nın annesi Ayşe Dönerkaya'nın cenaze namazına katıldı. 

ÜRETKEN BELEDİYECİLİKTEKİ TEMEL İLKE VATANDAŞ ODAKLI HİZMET

Ziyaretlerine AFİUM Outlet ve Eğlence Merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam eden Sezer Küçükkurt, burada esnaf ve vatandaşlara MHP'nin üretken belediyecilik hizmetleri hakkında bilgiler vererek kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Üretken belediyeciliğin vatandaş odaklı hizmet olduğunu kaydeden Küçükkurt, "Üretken belediyecilikte hedefimiz; yerel hizmetlerin zamanında, hızlı, ekonomik ve adil bir şekilde sunulduğu, çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, toplumsal çıkarları gözeten plan ve projelerin yapılıp uygulandığı, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, her türlü afete hazırlıklı, fiziki ve sosyal alt yapının, yeterli yeşil alanların, spor alanlarının ve sosyal donatıların sağlandığı, yoksulların ve dezavantajlı toplumsal kesimlerin gözetildiği, hizmette eşitlik ile vatandaşı bilgilendirmenin amaç edinildiği yaşanabilir çağdaş kent ortamının temin edilmesidir." dedi.