Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar'ı karış karış gezmeye devam ediyor. Bu kapsamda gündüz Mecidiye pazarını ve semt esnafını ziyaret eden Köksal, akşam saatlerinde Esentepe Mahallesi'nde kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Köksal, gece gündüz demeden hemşehrileriyle fikir alışverişinde bulunuyor. 31 Mart yerel seçimleri öncesi vatandaş ziyaretlerine devam eden Köksal'a Mecidiye esnaf ziyaretleri sırasında CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya, önceki dönem İl Başkanlarından Ramazan Akgöz ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

AFYONKARAHİSAR'I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunduğu ziyaretlerde yaptığı konuşmada şunları söyledi: 'Ziyaretlerimiz sırasında gerek esnaflarımızdan gerekse hemşehrilerimizden pek çok fikir ve öneri alıyoruz. Hemşehrilerimin iradesiyle Belediye Başkanı seçildiğimde ne kadar dert ve sıkıntı varsa çözeceğiz. Bu şehir gelişecekse esnafıyla gelişecek. Esnafımız da halkımızın desteğiyle ayakta kalacak. Biz de bu döngüyü sağlayabilmek için üzerimize düşeni yapacağız. Afyonkarahisar'da semtlerin ihtiyacını karşılayarak şehri cazibe merkezi haline getireceğiz. Afyonkarahisar'ı esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz.'

BU ŞEHİR GÜNÜ KURTARMAYA ODAKLANMIŞ YÖNETİCİLERDEN ARINACAK

Halkın olumlu tepkisinin kendisini gururlandırdığını söyleyen Köksal, 'Ziyaretlerim sırasında çok güzel tepkiler alıyorum. Bana duyulan güveni hissediyorum. Bu şehrin sorunlarını Meclis'ten nasıl gündeme getirdiysem Belediye Başkanı seçildiğimde de gereken tüm temasları kurup bu kenti hak ettiği konuma getireceğim. Bu şehir artık günü kurtarmaya odaklanmış yöneticilerden arınacak.' ifadelerini kullandı.