Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Afyonkarahisar'da yerel esnafla diyalog kurmayı hedefleyen çalışmalarını sürdürüyor.

Gözden kaçırmayın

Başkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaretBaşkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaret

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci ve parti yönetimi, kentin esnaf çarşılarını ziyaret ederek bölgedeki ticaret durumunu inceledi. İl Başkanı Kahveci önderliğinde Keçeciler, Bıçakçılar ve Demirciler Çarşısı gibi işlek ticaret noktalarını gezen parti heyeti, esnafların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

MHP, ülke genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar'da da esnafın yanında olduğunu vurguladı. Parti heyetinde Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, Kadın Adayları Çalıştırma Derneği (KAÇEP) Başkanı Av. Nesrin Çelikbilek, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Zeki Ertürk ve 28. Dönem Milletvekili adayı Yücel Genç de bulunuyordu.

Ziyaretler sırasında esnafların ekonomik durumu, yaşadıkları zorluklar ve pandemi sürecindeki mücadeleleri konuşuldu. MHP, yerel ticaretin canlandırılması için atılması gereken adımlara dikkat çekti. MHP'nin bu ziyaretleri, yerel halkın günlük hayatı ve ticaretin geleceği için büyük önem taşıyor. Parti, bu etkinliklerle hem yerel ekonomiye destek olmayı hem de vatandaşların taleplerini duymayı amaçlıyor. Afyonkarahisar'da esnafların ve vatandaşların sesine kulak veren MHP, bu tür temaslarla hem halka politikalarını anlatma hem de yerel gelişmelerden haberdar olma imkanı buluyor.

#MHP #Afyonkarahisar #esnaf #ticaret #parti #ziyaret