-

Gözden kaçırmayın

Odunpazarı Belediyesince Sahnelenen Hasret adlı oyuna büyük ilgi gösterildiOdunpazarı Belediyesince Sahnelenen Hasret adlı oyuna büyük ilgi gösterildi

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar sonucunda, Ağrı doğumlu olan TEKİNLER adlı şahısların Organize Suç Örgütü çatısı altında tefecilik suçundan elde ettikleri yasadışı geliri hayvancılık ve gayrimenkul alarak kara para aklama suçu işledikleri tespit edilmiştir. Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda Odunpazarı ilçesi bölgesinde faaliyet gösteren TEKİNLER Organize Suç Örgütü'nün tefecilik faaliyetlerine yönelik yapılan çalışmalarda, MASAK, GİB, SGK ve Tapu Kadastro Müdürlüğü verilerinden elde edilen bilgilere dayanarak hazırlanan bir rapora göre, şüpheli şahısların toplam değeri 447.780.624 TL olan nakit para, arazi, daire, iş yeri, tarla ve otomobil gibi mal varlıklarını suçtan elde ettikleri belirlenmiştir.

TEKİNLER Suç Örgütü'ne yönelik olarak "Suçtan Kaynaklanan Mal Varlığı Değerini Aklama (TCK 282)" suçu kapsamında Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli işlemler başlatılmıştır. Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılık suçlarıyla mücadele faaliyetlerine kararlılıkla devam edeceğini bildirmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

#Eskişehir #Jandarma #Suç #OrganizeSuç #Tefecilik #KaraParaAklama #Haber