-MHP İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı ve diğer parti yöneticileriyle birlikte, kısa bir süre önce yangın felaketi yaşayan İkinci Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yöneticileriyle bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

Başkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaretBaşkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaret

Afyonkarahisar'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin önde gelen isimleri, şehrin sanayi camiasıyla dayanışma içinde olduklarını gösteren bir ziyaret gerçekleştirdi. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı ve diğer parti yöneticileriyle birlikte, kısa bir süre önce yangın felaketi yaşayan İkinci Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yöneticileriyle bir araya geldi.

Bu ziyarette Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet, Kooperatif Başkanı Halil Acar, Başkanvekili Mustafa Tan ve diğer yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Taytak ve heyeti, yangın neticesinde zarar gören sanayi bölgesi esnafına geçmiş olsun dileklerini iletip, bu tür bir olayın bir daha yaşanmaması için temennilerini paylaştı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, sanayi esnafının yaşadığı zorluklar ve olası afetlere karşı alınabilecek önlemler üzerine odaklandı.

MHP heyeti, bu tür olayların önüne geçebilmek ve Afyonkarahisar'ın sanayisini güçlendirme amacıyla gerekli her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirtti. Milletvekili Taytak, ülke genelinde yaşanan benzer olayların yarattığı etkinin altını çizerek, yangının etkisini en aza indirmek için elde edilen tecrübenin paylaşılmasının ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Bu ziyaret, yerel ekonominin can damarı olan sanayi sitelerinin güvenliği ve çalışanlarının refahı konusundaki duyarlılığın bir göstergesi olarak anlam kazandı.

MHP Afyonkarahisar , küçük esnafın ve sanayi çalışanlarının yanında olduğu bu tür toplumsal olaylarda gösterdiği duyarlılık, parti ile şehir ve halk arasındaki bağları daha da sağlamlaştıran bir unsur olarak değerlendirildi.

#Afyonkarahisar #MHP #dayanışma #sanayiacamiası #zorluklar #önlemler