Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt ile birlikte, yerel halkla bir araya gelerek MHP'nin politikalarını ve vizyonunu anlattı.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Afyonkarahisar'da MHP'nin düzenlediği etkinlikler ve ziyaretler, siyasi hareketliliği artıran önemli bir gelişmeyi işaret ediyor. MHP Afyonkarahisar teşkilatı, parti yetkilileri ve adaylarıyla birlikte halkla buluşarak, yerel sorunlara çözüm önerileri ve projelerini paylaştı. Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve diğer parti yöneticileri, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt ile birlikte, yerel halkla bir araya gelerek MHP'nin politikalarını ve vizyonunu anlattı.

 Gerçekleşen birebir görüşmeler ve samimi sohbetler, parti ile halk arasındaki ilişkileri güçlendirirken, yerel problemlere çözüm bulma noktasında bir köprü işlevi gördü. Bu etkinlikler, MHP'nin iç politika ve yerel yönetimler açısından önemli bir ivme yakalamayı hedeflediğini gösteriyor.

# #Afyonkarahisar #MHP #siyasihareketlilik #partiçalışmalari #yerelsorunlar