Medya ve prodüksiyon sektöründe adından sıkça söz ettiren Anadolu prodüksiyon ilimizi bir kez daha gururlandırdı. Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen "TMF Şampiyonlar Ödül Töreni"nde Yarış yayın ve prodüksiyon hizmetlerinden dolayı Anadolu prodüksiyon sahibi Hasan Akkaya ödüle layık görüldü.

Gözden kaçırmayın

Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağızErkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 2023 yılında sınıflarının en iyilerine kupaların verildiği "TMF Şampiyonlar Ödül Töreni" İstanbul'da gerçekleştirildi.
Bahçelievler Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezinde düzenlenen ödül gecesinin de çekimlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Anadolu prodüksiyon sahibi Hasan Akkaya, yarış yayın ve prodüksiyon hizmeti dalında layık görülen ödülüyle ilimize bir kez daha gurur yaşattı.
İstanbul Bahçelievler Kaymakamı ve eski Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe ile Türkiye Motosiklet Federasyon Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, Akyaya’yı ilk tebrik eden isimler oldu. 
Anadolu Production, film yapım sektöründe yılların deneyimine sahip, iş insanı Hasan Akkaya liderliğinde 2012 yılında kurulmuş bir prodüksiyon şirketi. 
Tecrübelerini yüzlerce firmaya reklam, tanıtım ve fuar hizmetleri olarak eksiksiz sunan Anadolu Production, ileri teknoloji ekipmanlarla çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.