Afyonkarahisar'da yerel televizyon kanalı Kanal 3’ün düzenlediği "Mega Siyaset" programına konuk olan AK Parti Milletvek...

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Afyonkarahisar'da yerel televizyon kanalı Kanal 3’ün düzenlediği "Mega Siyaset" programına konuk olan AK Parti Milletvekilleri, kentin ve Türkiye'nin gündeminde yer alan başlıkları ele aldı. Programda, siyasi ve toplumsal meselelere dair ayrıntılı değerlendirmeler yapılırken, katılımcılar, sunucu Selcen Dilek Çöygün’ün moderatörlüğünde fikirlerini paylaştı. Yayın, izleyiciler tarafından olumlu tepkilerle karşılandı.
Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, yayın sonrasında program ekibine teşekkür etti ve katılımcılar olarak siyasi gündemi tartışma imkanı bulmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milletvekilleri Ali Özkaya ve Hasan Arslan da, Afyonkarahisar'ın yanı sıra Türkiye geneline dair zorlukları ve imkanları tartıştılar, politika ve düşüncelerini izleyicilerle paylaştılar.
Bölgesel kalkınmayı ve vatandaşların problemlerine çözüm arayışını önceleyen program, siyasi diyalog için etkili bir mecra olarak öne çıkıyor. AK Partili milletvekilleri, programın ardından Kanal 3 ekibine minnettarlıklarını ifade ederek, medya kuruluşunun gelecekteki çalışmalarında üstün başarılar diledi.
#Afyonkarahisar #Siyaset #MegaSiyaset #Kanal3 #AKParti #Milletvekilleri #SosyalGelişmeler #BölgeselKalkınma #SiyasiGündem #TelevizyonProgramı #PolitikaAnalizi