CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, vatandaşlara sandığa gitme çağrısı yaparak, "28 Mayıs Pazar günü Afyonkarahisarlı hemşehrilerim, Türk bayrağına karşı olanları, bu bayrak olmasın diye itiraz edenleri, ‘Türk Milleti önünde yemin etmem’ diyenleri, iktidara ortak etmeyecek" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Emirdağ ilçesinde CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in mitingine katılıp vatandaşlardan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

MİLLETİMİZ FERASET SAHİBİDİR

Türk milletinin feraset sahibi olduğunu kaydeden Milletvekili Köksal, "Vatandaşlarımızın Gaffar Okan'a pusu kuranlarla, Konca Kuriş'i domuz bağıyla boğanlarla birlikte yürümeyeceğinden eminim. Milletimizin Andımızı yasaklayanlarla, T.C. ibaresini kaldıranlarla, şehidimize 'kelle' diyenlerle yan yana durmayacağından eminim. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Çankaya Köşkü'ne çıkarsa, teröristler dize gelecek. Mülteciler evine dönecek. Hırsızlar hesap verecek. Yokluk bitsin, bolluk bereket gelsin diyorsanız, uyuşturucu baronlarından kurtulmak istiyorsanız. Depremde kan ve çadır satanlarla, canları enkaz altında bırakanlarla birlikte yürümek istemiyorsanız oyunuzu Sayın Kılıçdaroğlu'na verin." dedi.

AÇILIMLA ŞEHİRLERİMİZİ SİLAH DEPOSU HALİNE GETİRİP, ASKERİMİZİ POLİSİMİZİ ŞEHİT ETTİRENLERE OY YOK

Milletvekili Burcu Köksal, Bolvadin ilçesinde de Demokrat Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Gültekin Uysal, Millet İttifakı İl Başkanları, Zafer Partisi İl Başkanı ve ilçe başkanları ile birlikte vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteyerek, "28 Mayıs'ta PKK ile Oslo'da masaya oturanlara oy yok. Diyarbakır'da bebek katili Apo’nun mektubunu okuyanlara oy yok. Habur'da çadır mahkemelerinde PKK'yı affedenlere oy yok. Açılımla şehirlerimizi silah deposu haline getirtip Hendek operasyonlarında 800 polis ve askerimizi şehit ettirenlere oy yok. Terörist başı Apo’nun kardeşini TRT'ye çıkartanlara oy yok. Kobani’ye lojistik destek vermek için Güneydoğu Anadolu'da koridor açanlara oy yok. Siyasette dini istismar edenlere oy yok. Atatürk sevgisi olmayanlara oy yok. Türk Ordusuna Ergenekon ve Balyoz kumpası kuranlara oy yok. Türk Devletini 15 Temmuz zulmü ile muhatap edenlere oy yok. Ankara'yı parsel parsel satanlara oy yok. Türklüğü yok sayanlara oy yok. Din istismarcılığı ve Allah ile aldatıp Türk milletini fakru zaruret içinde bırakanlara oy yok. Türk Bayrağını değiştirelim diyenlere oy yok. Türkiye Cumhuriyeti’nin adının Anadolu Cumhuriyeti olmalı diyenlere oy yok. FETÖ’ye, ne istediniz de vermedik diyene oy yok. Pensilvanya’ya, dön artık hasret bitsin diyenlere oy yok. Ege’de 20 ada ve adacığın Yunanlılarca işgaline ses çıkartmayana oy yok. Kozmik odayı, bizden bir şey mi gizliyorsunuz diye açtıranlara oy yok. Türk diye bir ırk yoktur, Türk sentezdir diyene oy yok. Gençlerin umutlarını tüketenlere, emeklileri yaşlılıklarında değişik işlerde çalışmaya mahkûm edenlere oy yok. Egemenliği milletten alıp tek kişiye veren zihniyete oy yok. Ülkeye 13 milyon sığınmacı kabul ederek insanımızın geleceğini yok eden zihniyete oy yok. Yerli tohumu yasaklayanlara oy yok. Diyanetin ve bakanlıkların, tarikat ve cemaatler tarafından işgaline göz yumana oy yok. Deprem için toplanan 35 milyar TL ÖTV’yi yok edenlere oy yok. Beşli çetenin vergi borçlarını silenlere oy yok. İmar afları ile deprem bölgesinde yıkıma neden olanlara oy yok. Borç alınan para ile saray yaptıranlara oy yok. Askeri hastahaneleri, Askeri Liseleri kapatanlara, Harp Okulları ve Harp Akademisini bozanlara oy yok." şeklinde konuştu.

Milletvekili Burcu Köksal, Akşehir’de de CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in mitingine katılarak Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.