AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay merkez ilçede esnaf ziyareti yaptı. AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu ile birlikte 28 Mayıs seçimleri için esnaflardan destek isteyen Uluçay ve Eroğlu Afyonkarahisar’a yapılan ve yapılacak olan yatırımları anlattı.

Gözden kaçırmayın

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDIAK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay merkez ilçede esnaf ziyareti yaptı. AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu ile birlikte 28 Mayıs seçimleri için esnaflardan destek isteyen Uluçay ve Eroğlu Afyonkarahisar’a yapılan ve yapılacak olan yatırımları anlattı.

 

Burada bir konuşma yapan Uluçay “Millet ittifakı teröristlere özgürlük dışında kimseye bir şey vaat etmiyor” dedi.

Afyonkarahisar merkez ilçe Dumlupınar Mahallesindeki Sevgi Yolunda bulunan esnafları ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu esnaflardan 28 Mayıs’ta yapılacak seçimler için destek istedi.

“Millet ittifakı teröristlere özgürlük dışında kimseye bir şey vaat etmiyor”

Burada bir açıklama yapan Uluçay millet ittifakının halkımız için teröristlere özgürlük dışında hiçbir vaadinin olmadığını vurgulayarak şunları söyledi; Bir Afyonakarahisar’ın geleceği için çalışan bir siyasi partiyiz. Bugün hedefimiz şehrimize tam donanımlı bir hastane yapmak. Bu hastane en az 100 yataklı olacak ve Kanlıca Mh. Ataköy Mh. Esentepe Mh. Mareşal Fevz Çakmak Mh. Gaz Mh. Al İhsan Paşa Mh. Fath Mh ve İstklal Mh sakinlerine hizmet verecektir. Bununla birlikte ikinci bir hastane de Fizik Tedavi Hastanesi. Tam donanımlı, otel konforunda 100 yataklı, termal havuzlu olacak. Avrupa’nın en iyisi olacak. Sağlık yatırımlarımız bunlarla sınırlı olmayacak. Türkiye’de ilk kez yapılacak olan Sağlık Endüstri bölgesi de Afyonkarahisar’a hizmet verecek.

Eroğlu yatırım hedeflerini anlattı..

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Afyonkarahisar her şeyin en güzeline layık, ne gerekiyorsa yapın” talimatıyla Hükümetimiz döneminde; Afyonkarahisar’ımıza 68 milyar TL’den fazla muazzam bir yatırım gerçekleştirerek destan yazdık” dedi. AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu da yatırım hedeflerini anlatarak yaptıkları çalışmalarla TOKİ ile 1250 olan konut sayısının 3 bine tamamlanacağını kaydetti. Eroğlu “AFRAY projesi var. 2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek Bey'in vaadi. Afray 7,5 kilometre güzergahlı ve 6 istasyonlu bir proje. Temeli atıldı. Teleferik projesi de şehrimiz için önemli bir projedir.

Afyonkarahisarımızın ufkunu açacak çok büyük projelerden “Sağlık Endüstri Bölgesi” ..

Kanunu çıkartan AK Parti Afyonkahisar Milletvekilleridir. Ali bey, İbrahim bey ve şahsım olarak uğraştık. Afyonkarahisar Sağlık Endüstri Bölgesi’nde oteller, fizik tedavi merkezleri, wellness, SPA, yaşlı bakım evleri, Ar-Ge merkezi, sağlık alanında üretim yapabilecek tesisler olacak. Yaklaşık 750 bin metrekarelik alanda kurulu olacak” dedi. Sağlık Endüstri Bölgesi. Kanunu çıkartan AK Parti Afyonkahisar Milletvekilleridir. Ali bey, İbrahim bey ve şahsım olarak uğraştık. Afyonkarahisar Sağlık Endüstri Bölgesi’nde oteller, fizik tedavi merkezleri, wellness, SPA, yaşlı bakım evleri, Ar-Ge merkezi, sağlık alanında üretim yapabilecek tesisler olacak. Yaklaşık 750 bin metrekarelik alanda kurulu olacak” dedi.