Seçim çalışmasını İhsaniye’de sürdüren Mustafa Enis Arabacı’ya pazara da gören vatandaşlar, “Hocam değişim istiyoruz değişim” diyerek destek verdiler.

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

 

Seçim çalışmasını İhsaniye’de sürdüren Mustafa Enis Arabacı’ya pazara da gören vatandaşlar, “Hocam değişim istiyoruz değişim” diyerek destek verdiler.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı İhsaniye ilçesinde esnaf ziyareti yapıp pazarı dolaştı. Arabacı’yı, Belediye Başkanı Tunay Türkmen ve İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Gür ile partililer karşıladı. İlçe esnafını ziyaret eden Arabacı’yı tanıyan İhsaniyeliler, “Hayırlı olsun hocam başarılar diliyoruz. Değişim şart sizin gibi başarılı insanların olması bizim umudumuzu daha çok arttırıyor” diye konuştular. Halkın desteğine teşekkür eden Arabacı, “Değişim için sende bir kıvılcım yak. Değişimi birlikte başaracağız” dedi.

İhsaniye’de çarşı ve pazar esnafı ile bayram alışverişine gelen vatandaşlarla buluşan Mustafa Enis Arabacı’ya en fazla hayat pahalılığı ve işsizlik konusu soruldu. Arabacı, “Bu yaşadığımız bizim kaderimiz değil. Bunu değiştirmek ve daha huzurlu, barış içinde ve ekonomik olarak daha rahat bir hayat mümkün. İşte o daha rahat hayatı isteyenler için yola çıktım. Gelin bu sistemi ve değişimi birlikte değiştirelim. Bunu yapacak olan sizsiniz. Sizlerin birer oyları ile yeni bir gelecek inşa edebiliriz. Değişimi yapacak olan sizsiniz” diye konuştu.