AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar seçim çalışmalarına ara vermeden hızla devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar seçim çalışmalarına ara vermeden hızla devam ediyor. 

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar, Gazi Mahallesi esnafını ziyaret ederek,  Güvenevler ve Örnekevler Mahallesindeki İftar programına katıldı. 

Gazi Mahalle esnafını ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefleri ve Türkiye Yüzyılı vizyonuna desteklerini istedi. 

Fedakar, "Esnafımız her sabah 'Bismillah' diyerek dükkanını açıp 'Elhamdülillah' diyerek dükkanını kapatan kanaat erleridir.  Bizim kültürümüzde esnaf ve sanatkar sadece ticaret erbabı ve malı alıp satan tüccar değildir. Bizde esnaf tüm vasıflarının ötesinde öncelikle ahidir, yani kardeştir. Kardeşlerimin gönüllerine girmeye geldim" cümlelerine yer verdi.

Akabinde Güvenevler ve Örnekevler Mahalle İftarına katılan Fedakar, burada iftarı bekleyen mahalle sakinlerinim hatırlarını sordu. Ramazan ayının bereketinden ve akabinde yapılacak olan 14 Mayıs seçimlerinden bahsederek,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a tam destek istedi.