Emirdağlı hayırsever Halaç ailesi şimdi de AKÜ İslami İlimler Fakültesinin yeni eğitim binasının yapımını üstlendi.

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!

Emirdağlı hayırsever Halaç ailesi şimdi de AKÜ İslami İlimler Fakültesinin yeni eğitim binasının yapımını üstlendi.

ANS kampüsüne inşa edilecek olan İslami İlimler Fakültesinin yeni eğitim binasını Emirdağlı hayırsever iş insanı Halaç ailesi üstlendi. Protokol törenine; Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş, bağışçı İş İnsanları Özcan Halaç ve Zeynep Başak Halaç, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Güler, AKÜ Genel Sekreteri İhsan Ceran ile AKÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Ömer Gürcan yer aldı.

İmza töreninin ardından İş İnsanları Özcan Halaç ve Zeynep Başak Halaç, Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziyaret ederek, fakülte binasının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. ANS kampüsüne inşa edilecek fakülte binası, zemin üzeri 2 kattan oluşacak. Toplam 8 bin 418 metrekarelik binada, 2 adet 120 kişilik amfi; 235 kişilik konferans salonu, 21 sınıf ve 802 metrekarelik kafeterya yer alacak.