Reklam

GÖNÜL AR GÜNGÖR; "MHP LİSTELERİNDE KADIN HAKİMİYETİ VAR"

GÖNÜL AR GÜNGÖR; "MHP LİSTELERİNDE KADIN HAKİMİYETİ VAR"

GÖNÜL AR GÜNGÖR;
24 Şubat 2019 - 14:45 - Güncelleme: 25 Şubat 2019 - 17:14


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Afyonkarahisar Belediye Meclis üye adaylarını belirledi. MHP İl Başkan Yardımcısı Av. Gönül Ar Güngör, meclis üye aday listesinde kadınlara yer verilmesinin MHP’nin kadınlara verdiği önemi gösterdiğini söyledi.
MHP İl Başkan Yardımcısı Av. Gönül Ar Güngör belediye meclis üye aday listesini değerlendirdi. MHP’nin kadınlara önem verdiğini söyleyen Güngör, belediye meclis üye aday listesinde kadınlara seçilebilecek yerden aday gösterdiklerini ifade etti. “Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek” sloganıyla seçim çalışmasını yürüttüklerini de belirten Güngör, “Biz, kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek diyoruz. Bu manada her hanımefendinin birbirinden ayrı ayrı değeri ve kıymeti olduğunu biliyoruz. Hanımefendilerin her daim, hayatın her alanında aktif olmalarını bekliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem genel merkezimiz hemde Afyonkarahisar il teşkilatı olarak hanımefendilerin partimize duyduğu yakınlık ve teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde her daim onların yanında ve destekçisi olduğumuzu bildiriyoruz. Bu manada belediye meclis üyesi olan değerli hanımefendilere teşekkür ediyorum. Her biri birbirinden değerli arkadaşlarımızdır. Önemli olan burada sıralama değil, bu taşın altına hepsinin ellerini koymasıdır. Bu cesareti bu yüreği göstermeleridir. Bundan dolayı da kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Ülkemizin geçtiği bu zor dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin duruşunun net ve belli olduğu bu dönemde kendilerinin duruşlarını belli etmesi de gurur vericidir. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.
“BURAYA TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYA GELDİK”
MHP Afyonkarahisar Belediye Meclis Üye aday listesinde bulunan Funda Güleç Yaman, Saliha Kılınçarslan ve Hacer Aran Keskin MHP’nin belediye meclis üye listelerinde olmanın gurur verici olduğunu belirttiler. Meclis üye adayı kadınlar, “Biz buraya taşın altına elimizi koymaya geldik. Afyonkarahisar için ne yapılması gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız. MHP’den belediye meclis üyesi olmak gurur ve onur vericidir. Yapılan ortak çalışmalara katkı da bulunmak için buradayım. Kadınların sesi olmak için buradayım. Afyonkarahisar’a ve davamıza hayırlı olmasını diliyoruz” dediler.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum