Reklam

DEKAN'DAN İYİ PARTİ'YE: İP KOPMUŞ GÖRÜNÜYOR!..

Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek, sosyal medya hesabından Milletvekili Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den ihraç edilmesini yorumladı.

DEKAN'DAN İYİ PARTİ'YE: İP KOPMUŞ GÖRÜNÜYOR!..
16 Kasım 2020 - 22:57 - Güncelleme: 17 Kasım 2020 - 16:50
Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek, sosyal medya hesabından Milletvekili Ümit Özdağ2ın İYİ Parti'den ihraç edilmesini yorumladı.Prof. Civelek, mesajında "ip kopmuş görünüyor" diyerek Özdağ'a destek verdi.Mesaj şöyle:Değerli beyler; 24 Haziran’ı şimdi sorgularsınız sanırım.. Verdiğiniz oylar nereye gitmiş?! O gün Milletvekili adayıydık ancak size bunu anlatamadık.. Şimdi içinizden biri, Ü.Özdağ, anlattı. ‘ip’ kopmuş görünüyor. Son söz: Türk Milliyetçilerinin yeri bellidir(.) @dbdevletbahceli
YORUMLAR

 • 16 Yorum
 • ahmet özdemir
  5 ay önce
  Hocam sen artık siyasi bir kişi değilsin, o bitti, aday oldun, o süreç bitti. şimdi hocasın, öğretim üyesisin. alanen bu şekilde siyaset yapamazsın. hele hele başka partilere bu şekilde hakaret ederek hedef alamazsın. siyaset pacaksan üniversiteden istifa et istediğin gibi konuş.
 • Tunç Tekin
  5 ay önce
  Hoca sen baytarlığını yap.MHP, Akp'nin koltuğunun altına girmeseydi siz dekanlığı ancak rüyada görebilirdiniz.Bahçeli Türk Milliyetçilerinden esirgediği şefkati,sevgiyi,desteği niye Tayyip Erdoğan'a veriyor?Sadece memleket sevdası derseniz karşınızdakin *** yerine koymuş olursunuz.MHP 4 yildır Akpartiye ölümüne destek veriyor.Karşılığında ne alıyor?Bakanlık,kadro,iş güç yok.Turan Civelek gibi 3 kişiye 5 kişiye makam veriyor, o kadar.Bahçeli MHP'yi çok ucuza sattı.İstese Tayyip Erdoğan en az 5 bakanlık verir.Ortaklık budur.Milyonlarca Ülkücü işsiz.Akpartili olup işsiz gezen var mı? O yüzden Turan hoca edebinle otur.Efendinize yani Tayyip beye yalakalık yapmak adına İyi Partiye çamur atma.Siz Bahçeliye 15 yılın ardından niye Akpartiye yanaştığını soracağınıza,fikrine,davasına sahip çıkan Ülkücülere saldırıyorsunuz.BU ÜLKEDE HERKES CUMHURBAŞKANI OLABİLİR AMA TAYYİP ASLA! DİYEN BİR LİDER, BU KADAR NASIL DEĞİŞTİ?
 • selçuk özdemir
  5 ay önce
  siyaset yapacaksan üniversite hocalığından istifa edersin, paşalar gibi bir siyasi ppartiye girersin, istediğin açıklamayı yaparsın. üniversitelerde bilim üretilir, siyasi demogoji yapılmaz. hele hele fanatik siyaset yapılamaz. güya ülkenin sorunuymuş, hadi ordan, bir partiyi övüp diğerine ipi kmuş diyerek hakaret emenin nesi ülke sorunu.
 • Sefa
  5 ay önce
  Bu tepkileri anlamakta şahsım adına zorlanıyorum. Dekan hoca paylaşımında ne siyasi bir yönlendirme ne de ideoloji dayatması yapmıştır. Bir akademisyenin düşüncelerini özgürce ifade ederek olaylara objektif bir şekilde ve geniş açıdan bakmasına bence ülkece alışmalıyız. Turan hocamız gibi vatanını milletini seven ve işini bu duygularla yapan aynı zamanda ülke gündemi ve milletin dertleri ile dertlenen ve bu hususta düşüncelerini paylaşan hocalarımıza sahip çıkmalıyız. Yoksa terör örgütleri için imza toplayan sözde akademisyenlere kalacağız.
 • Hakkı
  5 ay önce
  Hocamız pkk muhattap alan kişilerle asla yanyana konamaz. İpin kopuşu ne kadar da çok insanı rahatsız etmiş ki bu denli yorumlar yapılmaktadır. Her zaman olduğu gibi Turan bey en güzel şekilde özetlemiş: Türk Milliyetçilerinin yeri bellidir
 • insan
  5 ay önce
  Görevini en iyi şekilde yerine getiren ve bu ülkeye hizmet etmeyi kendine amaç edinmiş insanlara yaptığınız yorumlardır asıl yakışıksız olan. Hocamız yalnız değildir. Sizler gibi pkk yandaşlarına peşkeş çekenleri de savunmaz hatta savunmadığı ve de üzerlerine lafını esirgemeden gittiği için bu kuyruk acıları heralde. 24 temmuz sürecinde yaşananları gözden kaçıyor olacaksınız ki milliyetçi görüşe bu denli çirkin ithamlarda bulunuyorsunuz
 • Doğan
  5 ay önce
  Vatandaşı *** yerine koyanlar bellidir. Zaten onlarında ipleri kopmuştur. Sayın hocam da bu konuya gayet güzel parmak basmış. Sizlerde at gözlüklerinizi çıkarın da gerçekleri görün artık. Ülkücü milliyetçi görüşü savunan ve bunu her yerde dile getirmekten çekinmeyen insanlar batmasın gözünüze. Oynanan kirli oyunlara karşı bu ülkenin profesörünü bu ülkenin dekanını kısacası aydın yüzlerini dinlemeden anlamadan suçlamak en büyük problemlerimizden bir tanesi. Sizlerde elinizi vicdanınıza koyun ve kimlerin pkk ile yandaş olduğunu unutmayın.
 • Afy
  5 ay önce
  Meral hanım yükselen değer. Bahceli muamma olmaya devam edecek.
 • Mehmet Ali
  5 ay önce
  24 Haziran ve öncesi MHP üzerinde oynanan oyunlardan üstü kapalı bahsetmiş hocamız. Millet ittifakınin çalıştığı anayasa taslağı ile beraber anlaşıldı ki boşuna değilmiş MHP den kopuş İP in kuruluşu.
 • Ümit Çavuş
  5 ay önce
  Ülkede hukuk olsa adalet olsa bu memur böyle konuşamaz. Seçimlerde boyunun ölçüsünü aldı.
 • Doğrucu Davut
  5 ay önce
  Açıklamanın neyi rahatsız etti anlamadım. Milletvekili adayı olarak süreç içerisinde yaşanmış olayları bugün daha net görebiliyorsunuz manasında yapılan bir açıklamadır. Açıklamanın içeriğinin saptırılmadan yorumlanması gerekir. Ayrıca şuan Dekan olabilir ama Akademisyen olarak ülke gündemine dair açıklamalarda bulunulması gayet doğaldır..
 • mehmet
  5 ay önce
  Civelek Hocam, iktidarın minik ortağına mensup biri olarak konuşmak kolay tabi. Bence siz ipi sapı boş verip mesleğinizi yapın. Size hakları ve sınırları devletin kanunlarıyla belirlenmiş devlet memuru olduğunuzu hatırlatırım. Normal şartlarda yaptığınız şeyin karşılığı hukuk devletlerinde cezasız kalmaz. Kanun denetçileri size dokunamayabilir ama adaleti bir kenara bırakıp Yüce Allahı karşınıza aldığınızı unutmayın.
 • Tunç Tekin
  5 ay önce
  Turan hocam bulunduğun makam siyaset yeri değil.Sen artık bir fakültenin dekanısın.Milletvekili adayı oldun ve boyunun ölçüsünü aldın.Fakat gönül verdiğin parti, 15 sene küfrettiğı AKPARTİ'ye baston olunca, sizde dekan olarak karşılığını aldınız.Destek açıklaması yaptığınız Devlet Bahçeli ise o kadar iddiasız bir lider ki 2023 seçimlerinde Tayyip Erdoğan'ı aday gösterecek kadar ileri görüşlü:))
 • erdem özdemir
  5 ay önce
  Dekan bey, vatandaşla dalga mı geçiyorsun, *** yerine mi koyuyorsun, MHP milletvekili adayı olarak yazmış bunu... Sayın hocam sen şu anda dekansın, hocasın, memursun. Siyaset yapacaksan istifa edersin, parti yöneticisi olursun, istediğin kadar siyaset yaaprsın. Şu anki konumunla bunu yazman çok yakışıksız.
 • Umut
  5 ay önce
  Sen görevini yap. Madem siyaset yapacaktın neden dekan oldun. Ayıp çok ayıp...
 • Turan
  5 ay önce
  Sevgili afyonhabercom; Açıklama Dekandan değil, 24 Haziran MHP ikinci sıra Milletvekili Adayından.. Suyla, sütü karıştırmayın! Ayrıca Özdağ’a bir desteğimiz de söz konusu değil. Bizim yerimiz belli. 24 Haziran’a dönüp baktığınızda nerede durduğumuz görülecektir.