Reklam

CHP'den lebalep pazar kahvaltısı!..

Kalabalık toplantılar nedeniyle AK Parti’yi eleştiri yağmuruna tutan CHP Afyonkarahisar İl yöneticileri, “maske ve mesafe” kurallarının hiçe sayıldığı Pazar kahvaltısında biraraya geldiler

CHP'den lebalep pazar kahvaltısı!..
30 Mart 2021 - 12:28

Kalabalık toplantılar nedeniyle AK Parti’yi eleştiri yağmuruna tutan CHP Afyonkarahisar İl yöneticileri, “maske ve mesafe” kurallarının hiçe sayıldığı Pazar kahvaltısında biraraya geldiler

Kocatepe Gazetesinden Burak Aydın'ın haberine göre, 

Yalçın Görgöz başkanlığındaki CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda skandallar bitmek bilmiyor. Pandemi şartlarının devam ettiği bu günlerde kalabalık bir toplantıya imza atan CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz’ün daveti “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu” yorumlarına neden oldu.

AK Parti’nin Ankara’daki büyük kongresi toplumun büyük kesimi tarafından eleştirilere konu edilirken, CHP’liler bu eleştirilerde başı çekmişlerdi. Pandemi ortamında kalabalık toplantılar düzenlenmesinin yanlışlığı konusunda herkes hemfikir olurken bu yanlışlar zincirine bir halka da CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından eklendi.

Geçtiğimiz Pazar günü Leman Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında CHP Afyonkarahisar İl teşkilatı üyelerinin sosyal mesafe kurallarını hiçe saydıkları gözlendi. CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz ve ekibi “Maske ve mesafe” kurallarının yok sayıldığı programa imza atmış oldular.

Konuyla ilgli olarak görüşlerine başvurduğumuz CHP’ye gönül veren partililer, “Partimizin Afyonkarahisar İl yönetiminin yanlışlıklarını biz de kabul etmiyoruz. Biz AKP’yi kalabalık toplantılar nedeniyle eleştiri yağmuruna tutarken aynı hatayı bizim partimizin de yapıyor olduğunu görmek bizleri son derece üzmektedir. Geçtiğimiz günlerde ilimizi ziyarete gelen 30 milletvekilimizin kaldıkları otelde sabaha kadar 3-4 bin TL’lik içki içmeleri ve bu içkilerin hesabının parti kasasından ödetilmeye çalışılmasına yönelik eleştirileri göğüslemeye çalışırken şimdi de bu toplantı ile eleştiri oklarının hedefi olduk. Partimizdeki aklı selim insanların karşı çıkması ile bu içki faturası nasıl parti kasasından ödetilmemişse, aklı selim CHP’liler böylesi yanlış organizasyonları da kabul etmemektedir. CHP Afyonkarahisar İl örgütünde tahsilli, okumuş, kariyer sahibi kadınlara özellikle yer verilmemek istendiğini üzülerek görmekteyiz. Son dönemde bunun bir çok örneğini sıralayabiliriz. CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı bir an önce aklını başına toplayıp, partimize zarar veren davranışlardan vazgeçmelidir.” diyerek görüşlerini dile getirdiler.

(Kocatepe Gazetesi / Burak Aydın)
 


YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Afyonlu
  2 ay önce
  BAY KEMAL BUNA NE DİYORSUN, İŞİNİZE GELDİĞİ GİBİ KONUŞMASINI BİLİYORSUNUZ, EYY CHP ALLAH SİZDEN KORUSUN..
 • ahmet karaca
  2 ay önce
  tarafsız değilsiniz tarafsınız. ve yanında durduklarınız gittiğinde siz de gideceksiniz.
 • Hasan Oguz
  2 ay önce
  Lebalep kongreleri de haber yapmış mıydınız? (Editörün notu: Evet yapmıştık, Milletvekili Burcu Köksal2ın sosyal medyadan yaptığı açıklamayı sadece AFYONHABER manşetten girmişti)
 • idris çetin
  2 ay önce
  ilk örneği akp bu toplantıların. maçanız sıkıyorsa bu tip eleştirisel haberi akp içinde yapsanızya (EDİTÖRÜN NOTU: Yapmıştık böyle bir haber, Sn. Burcu Köksal'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamayı sadece AFYONHABER manşetten girmişti. Arşivi açarsanız görürsünüz.)
 • Afyonlu
  2 ay önce
  Al birini vur öbürüne