Reklam

ÇAVUŞBAŞ’A PAZAR YERİ VE POLİKLİNİK, İLİMİZE ACEMİ BİRLİĞİ MÜJDESİ

ÇAVUŞBAŞ’A PAZAR YERİ VE POLİKLİNİK, İLİMİZE ACEMİ BİRLİĞİ MÜJDESİ

ÇAVUŞBAŞ’A PAZAR YERİ VE POLİKLİNİK, İLİMİZE ACEMİ BİRLİĞİ MÜJDESİ
19 Mart 2019 - 18:18


 

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında her mahallede miting yapan AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, halka seslendi.Vatandaşlara Çavuşbaş Mahallesine modern bir Pazar yeri ve semt polikliniği sözünü veren Zeybek Afyonkarahisar için de acemi birliği talep ettiklerini söyledi.

 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Çavuşbaş’ta vatandaşlarla biraraya geldi. Mahalle sakinleri ‘siz var oldukça bizler de sizin arkanızdayız başkan” sözleriyle Zeybek’e destek verdiler.
“ÇAVUŞBAŞ’A BİRDEN FAZLA MÜJDELERLE GELDİM”

 

 

Afyonkarahisarlıların kendisine göstermiş olduğu ilgiye layık olabilme adına var gücüyle çalışacağının altını çizen Zeybek, “Çavuşbaş Mahallesinin eksiklerini bildiğini ifade ederek şöyle konuştu; “Geçen günlerde mahallenin Pazar yerini dolaştığımda pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız diğer mahallelerdeki gibi kapalı bir Pazar yeri yapılmasınıistediler. Bizde Çavuşbaş Mahallemize bir müjde değil birden fazla müjde ile geldiğimizi ifade etmek isterim. Mahallemize Pazar yeri yapacağız. Ayrıca ninelerimizin doğalgaz talebi var. Bizde var gücümüzle çalışarak doğalgazı getireceğiz. Yukarı Mahallelerimizde bulunan tarihi evleri restorasyon yaparak buraları turizme kazandırmak istiyoruz. Teleferikte yapıldığı zaman bazı mahallelerimizin çehresi değişecektir.”

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR, MEHMET ZEYBEK YAPAR”

 

Evi olmayan vatandaşlar için TOKİ müjdesini veren Zeybek, “Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile görüşmelerimiz sonucunda Küçükçobanlı Mahallesi sınırları içinde 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere en az 750 konutun yapılaması talebini Çevre ve Şehircilik Bakanlığından ilettik. 4 kategori de talep toplayacağız. Bunlar şehit ve gazi yakınları, %40’dan fazla engellilerimize, emeklilerimize ve diğer vatandaşlarımız olacaktır. Bazıları gibi kuru vaatler vermiyoruz. Yapılan vaatleri de yapacağım diye de sizleri kandırmıyoruz. TOKİ vaadini biz veriyoruz. Başkaları veremez. Yaparsa AK Parti yapar, Mehmet Zeybek yapar. Biz bu sözleri söyleyince adayın biri çıldırıyormuş. Geçen birkaç gün önce sağlık bakanımız geldi. Projelerimizin arasında yer alan semt polikliniğinin müjdesini Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’dan aldık. Savunma Bakanımız Hulusi Akar’dan GarnizonKomutanlığının arazisini istedik ve oraya Millet Bahçesi yapacağız. Afyonkarahisar’a acemi birliğinin kurulmasını talep ettik. Asgari fabrikasının üretiminin artırılmasını talep ettik. Tabi bunlar hükümetimizle uyumlu çalışmamız sonucunda olacak işlerdir” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Alparsan BAŞTÜRK
  2 ay önce
  Sayın: Mehmet Zeybek müteahhit meslektaşlarınıza ayıp ediyorsunuz. Afyonda onca müteahhidin elinde yapımı tamamlanmış ve tamamlanmamış bir sürü konut duruyor onlar ne olacak.. Örneğin sana ait istiklal mahallesinde yapımı devam inşaatlar gibi.. Ayrıca Kanlıca Toki var, Otogar Toki var, buralar henüz dolup taşmadı aksine tefe / üfe artışlarından dolayı taksitlerini ödeyemiyorlar. Bu yüzden devir etmek isteyen bir çok kişi var. Birde şunu unutmayın Sayın: Zeybek AFYON 5'ten Büyük... ALLAH'a havale edilen her şey onun adaleti ile mühürlenmiştir. Er yada geç size en kısa sürede tebliğ edilecektir. Dediğim şekilde AFYON 5'ten Büyük. Bizim Vekilimiz ALLAH C.C'dur.
 • Kadir gedik
  3 ay önce
  Bir akpartili olarak kazanmanı istemiyorum reisin görevden aldığı bir şahıs o makama layık değildir
 • Afyonlu
  3 ay önce
  Asgari fabrikadan üretimin fazlalaşmasından geçtik satmazsınız inşallah
 • tarafsız
  3 ay önce
  Ya elle tutulur bir proje yok ben mi farklı düşünüyorum. pazaryeri üstünü kapatma bilmem ne 30 yıldır mevcut sağlık ocağında kaç doktor varken poliklinik vs .Sayın zeybek Çavuşbaş mahallesinin en büyük sorunu Eğitim bu alanda ne yapacaksınız bir kültür sanat merkezi niçin gündeminizde yok. dar gelirli insanlar olması nediniyle özellikle kadınlara ekonomik kazanç getirici evlerinde yapabilecekleri vs işlere destek olunacağını somut projelerle anlatmalısınız Yoksa hükümet tasarrufu olan işler ayrı konular.