Reklam

BAŞKAN KARGIN ÖNEMLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATACAK

BAŞKAN KARGIN ÖNEMLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATACAK

BAŞKAN KARGIN ÖNEMLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATACAK
15 Mart 2019 - 10:11


Çanakkale Zaferi'nde destanlaşan ve tarihe sığmayan kahramanlıklarıyla anılan 57. Piyade Alayı Şehitleri, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın 18 Mart’ta düzenleyeceği ‘57. Alaya Vefa Yürüyüşü’ ile anılacak.
Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın yine önemli bir etkinliğe imza atıyor. Başkan Kargın, Çanakkale Zaferi'nde destanlaşan ve tarihe sığmayan kahramanlıklarıyla anılan 57. Piyade Alayı şehitlerini anmak amacıyla 18 Mart tarihinde Emirdağ Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek olan ’57. Alay Vefa Yürüyüşü’ etkinliğine tüm Afyonkarahisar halkını davet etti. 57. Alay Vefa Yürüyüşü hakkında bilgiler veren Başkan Kargın, “57. Alay Vefa Yürüyüşümüz 18 Mart Pazartesi günü saat:20.00’da Emirdağ Cumhuriyet Meydanında yapılacaktır. Etkinliğimizde mehteran gösterisi, atlı yürüyüşü, meşale ve fener alayı gösterileri, kumanyalar, kur’an ve bayrak hediyeleri ve Çanakkale gezisi düzenlenecektir. 57. Alay Vefa Yürüyüşüne tüm Afyonkarahisar halkımız davetlidir” dedi.

 
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali
    2 ay önce
    5 yıldır neden yürümemiş de şimdi mi aklına geldi sayın başkanın.. seçimlerde şu özel ve kutsal günleri bari kullanmayın