Reklam

Atıl binanın yerine cep park yapıldı!..

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatlerinden biri olan Cep Parkların yapımına bir yenisi daha eklendi.  

Atıl binanın yerine cep park yapıldı!..
29 Haziran 2021 - 14:40 - Güncelleme: 29 Haziran 2021 - 15:19

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatlerinden biri olan Cep Parkların yapımına bir yenisi daha eklendi.  

 Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Taşpınar Mahallesinde atıl vaziyette bulunan bina yıkılarak çocuklarımızın eğlenceli dakikalar geçirebileceği Cep Park yapıldı.Taşpınar Mahallemizde bulunan Bedrik Çocuk Parkı'nın oyun gruplarını da yenileyen ekipler, yeşil alan ve çevre düzenlemesini tamamladı.

“Hizmet almayan mahallemiz kalmayacak”

Bölgede tamamlanan parkı yerinde gören Zeybek Başkan, hayırlı olmasını diledi.Halkımızın talepleri doğrultusunda mahallelerin ihtiyaç ve taleplerini yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Söz verdiğimiz gibi hizmet almayan mahallemiz kalmayacak” dedi.

“Başkanımıza sonsuz teşekkür ederim”

Taşpınar Mahallesi Muhtarı Şükrü Bike ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Muhtar Bike şöyle konuştu; “Sağolsun Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten bugüne kadar ne talep ettiysek yerine getirdi. Mahallemizin eksiklerini yerinde görüyor, anında çözüm üretiyor. Gencimizden, yaşlısına kadar tüm mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini dikkate alıyor, her zaman bizlerle istişare ediyor. Belediyemizce yapımı tamamlanan Cep Parkın ve yeni oyun gruplarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum