Reklam

ANKARA'DA MİLLİYETÇİ, ANKARA'DA HDP DESTEKÇİSİ!..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Merkez İlçe Kongresinde konuştu.

ANKARA'DA MİLLİYETÇİ, ANKARA'DA HDP DESTEKÇİSİ!..
06 Eylül 2020 - 15:16 - Güncelleme: 06 Eylül 2020 - 15:26
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Merkez İlçe Kongresinde konuştu.Özkaya, isim vermeden CHP Milletvekili Buurcu Köksal'a göndermede bulundu. Özkaya "“PKK’lıların dokunulmazlığı kalkmasın yargılanmasın diyenler milliyetçilik taslıyor” dedi.


 

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya “Bazen görüyoruz bize sataşıyorlar. Birisi çıkmış ‘AK Parti milletvekilleri milliyetçi değil’ demiş. Düşündüm ve acaba birileri kendisini farklı bir ayna da mı görüyor? Ankara’ya gittiği zaman PKK terör örgütünü destekleyen HDP milletvekillerinin dokunulmazlığı kalkmasın diyerek gayret edip kırmızı oy kullananlar Afyonkarahisar’a gelince milliyetçi mi oluyor? Siz değil misiniz bu PKK’lı teröristlerin dokunulmazlığı kalkmasın yargılanmasın diyen siz değil misiniz? Onlarla beraber yol yürüyüp ‘Ankara’yı da İstanbul’u da bizim sayemizde aldınız. O koltuklarda HDP’nin oyları ile oturuyorsunuz’ diye bunlara hiç cevap vermeyen siz değil misiniz? Siz kim, milliyetçilik kim! Hani rahmetli Erbakan Hocamız derdi ya; Hadi oradan… Hadi oradan” dedi.

 

“Çiftçinin dostuymuş gibi görünüp çiftçiyi zarara sokmaya çalışıyorlar”

 

“Patates fiyatlarında bir kısım sıkıntı yaşandı” diyen Özkaya “Tarihte ilk defa Tarım Kredi Kooperatifleri, Türk Şeker ve Atatürk Orman Çiftliği yetkilileri Afyonkarahisar’a gelip patates aldılar. Birileri çıkmış ‘Efendim bunlar 10 bin ton alıp geri gidecekmiş’ Vallahi siz de bunu aynen çiftçiyi batırmak için söylüyorsunuz. Biz diyoruz ki çiftçinin üreticinin yanındayız. Bugün bir sıkıntı varsa devleti getirdik, devlet alım yapıyor ve fiyatı regülasyon yapıyor. Bırakın gitsin demiyoruz. Almaya devam ediyoruz ama birilerinin dediğini siz de söylüyorsunuz! Kim çiftçinin dostu? Kim çiftçinin dostuymuş gibi görünüp de çiftçiyi zarara sokmaya çalışanların yanında böylece anlamış oluyoruz. Sizinle bizim aramızda dağlar kadar fark var. Bizim yaptıklarımıza sizin hayaliniz bile yetişemez” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • koca afyonlu
  10 ay önce
  ya bu ülke de devlet kanalında öcalanın kardeşi canlı yayın yaptı canlı yayın... biz bunları görmüşüz gerisi boşşş
 • Afyon\'lu
  10 ay önce
  Habur'da davul zurna ile karşılananlar ve ülkemize elini kolunu sallayarak girenler kimdi.......elbette bilenler vardır
 • .
  10 ay önce
  Artık CHP ile ugrasmayı bırakın da, ekonomiye, sağlığa, egitime, işsizliğe çare için çalışın. İşiniz gücünüz, laf ebeliği, milli ve manevi değerler üzerinden bezirganlık yaparak, nasıl oy devşiririz çabası. Artık bu aziz millet sizi çözdü.
 • okuyucunuz
  10 ay önce
  megri megri türküsünü burcu köksal söyledi deyinki attığınız taş çamur yerini bulsun sy vekil
 • misafir1
  10 ay önce
  Devlet barış için elinden geleni yaptı, hatta fazlasını yaptı.. Gördü ki bunların derdi barış değil sonra gereğini yaptı.. Savunduğunuz cenah o zaman barışı ak parti istiyor diye karşı çıktı şimdi pkk yı vuruyor diye barış güvercini rolüne büründü.. Hiç bir zaman derdi üzüm yemek olmadı savunduğunuz cenahın.. ister chp li olun ister sahte milliyetçi iyi lerden olun.. şuan hdp nin yanındalarmı değillermi.. herşey ortada.. geçmişe değil şimdiye bakın.. eski defterler açıldığında herkesin bir karın ağrısı çıkar..