MÜSİAD'dan AGC'ye ziyaret MÜSİAD'dan AGC'ye ziyaret

Ankara Afyonkarahisarlılar Sanayici ve İş İnsanları Derneği (Ankara AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Alirıza Bülbül, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bülbül, yayınladığı mesajda, "Bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Bu mübarek Kurban Bayramı'nın, başta tüm değerli hemşehrilerime, Türk ve İslâm dünyasına hayırlı olmasını, bereket ve huzur getirmesini, insanlığın barışına vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Bülbül, mesajında "Umutların yeşerdiği, iyiliklerin filizlendiği, dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı bayram günlerini dayanışma ruhumuzu, kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayramlar, yaşamımızı zenginleştirme ve renklendirmenin yanı sıra, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer vesiledir.

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla anıyoruz. Minnet ve şükran duygularının ifadesi olarak şehit ailelerinin, gazilerimizin, ayrıca kimsesiz yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, sevgi ve çocuk evinde kalan çocuklarımızın ziyaret edilerek, gönüllerinin alınmasının insani değerlerin gereği olduğunu düşünüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramımızın, Afyonkarahisar'ımıza, memleketimize, ülkemize, Tüm İslam alemine, mazlum coğrafyalara ve dünyaya huzur ve barış getirmesi temennisiyle, Afyonkarahisarlı hemşerilerimin Kurban Bayramını içtenlikle kutlar, sağlık ve mutluluk dileklerimle, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi.

Editör: Birinci Editör