Reklam

Ali Özkaya'dan Mehmet Ceyhan'a tepki

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'dan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki...

Ali Özkaya'dan Mehmet Ceyhan'a tepki
16 Mayıs 2021 - 00:34
AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'dan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki...

Özakaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Mehmet Ceyhan'ın "Vaka sayılarındaki azalmanın tedbirle alakası yok. Şu anki azalma; hiç aşı yapmayan, doğru dürüst tedbir almayan ülkelerde de var." sözlerine tepki gösterdi.

Özkaya "Bu adamın şimdiye kadar pozitif ve doğru bir cümlesini duyan oldu mu?" dedi.

İşte o paylaşım...

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Tunç Tekin
  1 ay önce
  Sayın Özkaya, Prof.Dr.Mehmet Ceyhan işinin ehli olan biri olmalı ki sizin iktidarınız tarafından oluşturulan BİLİM KURULUNA seçilmiş.Prof.Dr.Ceyhan bugüne kadar ne dediyse doğru çıktı.Ali bey afedersiniz sayın Ceyhan'dan "...bu adam" diye bahsetmeniz, hocayı küçültmez ama sizin seviyeniz i gösterir.Ankara size pek bir şey katmamış, çok yazık...
 • cenk öztürk
  1 ay önce
  Sağlıkla ilgisi-bilgisi olmayan kişilerin, tıp fakültesini bitirip, sonrasında konusunda uzmanlaşıp akademisyen olup profesör olmuş kişilere bu tip sözler söylemesi abes... Koskoca profesörden iyi mi bileceksiniz bu işleri...Adam enfeksiyon hastalıkları konusunda profesör olmuş..
 • Okuyucunuz
  1 ay önce
  Her söylediği doğru asıl sizin söylediğinizi doğru bulan varmı iğneyi bi kendinize batırın sizlere inanıpta oy verdiğim için bin pişmanım
 • Ashil
  1 ay önce
  Her zaman size yalakalık yapıp pozitif cümle mi kuracak
 • yakup
  1 ay önce
  ali özkaya yı tebrik ediyorum. adam gibi adam imiş. bu prof korku pandemisinin Türkiyedeki ajanı. elinden gelse ülkeyi bin yıl kapatacak. korona yokken gripten ölenler koronanın 10 katı idi bu profların umrunda değildi. korona yokkende yoğun bakımlar dolu idi. bu prof gibiler hastalara sıtma ilacı verip binlerce insanı böbrek yetmezliğinden öldürdüler. ülkede korona yokken günde 1000 kişi diyabetten ölürken bu prof ne yaptı. maaşını aldı oturdu. korona ile ülkelere ayar verilmeye çalışıldığını gördüğü için ali özkaya beye selam ve saygılar.
 • Umut
  1 ay önce
  Gerçekten Mehmet Ceyhan doğruyu söylemiş...