Reklam

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI!..

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı belli oldu. AK Parti Genel Merkezi’nin yaptığı çalışmaların ardından görevi vekaleten yürüten Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile yeni il başkanı olarak atandı.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI!..
30 Eylül 2020 - 10:17 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 13:08
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına Uluçay atandı

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı belli oldu. AK Parti Genel Merkezi’nin yaptığı çalışmaların ardından görevi vekaleten yürüten Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile yeni il başkanı olarak atandı.

 

Afyonkarahisar’da AK Parti eski İl Başkanı Hüseyin Sezen’in istifasının ardından, parti genel merkezi yeni başkanı belirlemek için çalışmaya başladı. Günler süren temayül ve görüşmelerin ardından, yeni il başkanını belirlendi. AK Parti Genel Merkezi, AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Ceylan Uluçay’ı, il başkanı olarak atadı.

 

“Hedefimiz; Zaferlerimize yeni bir zafer eklemektir”

 

Uluçay yaptığı açıklamada, “Şehrimiz ve aziz milletimiz adına bugünden itibaren, bugüne kadar birlikte çalıştığımız, davaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımız ile birlikte çalışacağız. Kimseyi kırmayacak, kimseyi ötekileştirmeyecek, şahsım ile birlikte bu göreve talip olan tüm arkadaşlarımız ile birlikte bir ve beraber olacak, şehrimiz için çalışacağız. Biz bu görevlere; halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğu şiarını düstur edinerek talip olduk. İnşallah Ankara’ya birlikte geldiğimiz, dava ve yol arkadaşlarım, Bülent Eser, Semai Kaya, Fatih Beder ile yine birlikte yol yürüyeceğiz. Demokrasinin gereği olarak bu göreve talip olan tüm arkadaşlarımız ile kol kola çalışacak yakın bir zamanda gerçekleştireceğimiz 7. Olağan Kongremize birlikte gideceğiz. Hedefimiz yıl sonuna kadar 15 bin üye ve 2023 seçimlerinde zaferlerimize yeni bir zafer eklemektir” dedi.

 

Mali Müşavir olan Uluçay daha önce de İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yürütüyordu.

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Afyon\'lu
  9 ay önce
  Adam Afyon'da seçim yapıyor sandığı açmadan alıp Anķara'ya götürüyor birAllhin kulu bu ne iş sormuyor.Halbuķi seçimin kuaralı demokraside gizli oy açık sayımdır.
 • alp alp
  9 ay önce
  Eeeee noldu lan bizim temayüldeki oylarımıza biz o sandığın açıldığını görmedikki inanalım.Yıllardır böyle temayül deyip oy verdiriyorlar.Sonra sandıkları alıp Ankaraya gidiyorlar.İçinden kim çıkıyor belli değil.Bizlerde inanıyor görünüyoruz.Ama kimse inanmıyorrrrr.Artık maymun gözünü açtıııı.Bu demokrasi değilllllll.
 • Adalet
  9 ay önce
  Bakıyorumda mamaları kesilenler yorumlarda efkar dağıtıyolar hüseyin başkan reisin takdiriyle bu göreve getirildi çokta iyi oldu bu yorum yapanları çoğu kurumlarda çalışanlar yatanlar huzur bozanlar malum gazetelerde boy boy haber yapılan kurumun personeli vede müdürü hayırlı olsun başkanım hüseyin herzaman yanındayız
 • Ahmet
  10 ay önce
  Siz cumhurbaskanimizdan dahaki iyi bileceksiniz densizler haddinizi bilin
 • Ali
  10 ay önce
  Nasıl olduda bir avukat il başkanı olmadı hayret. Ağzı nasıl laf yapacak?
 • Ak Sevda
  10 ay önce
  Kendileri halk tarafından seçilinde adı demokrasi oluyor. Ama malesef il başkanlığı vs. seçiminde temayül, halkın istediği olmuyor. Neden temayül yapıyorsunuz o zaman. Koyun sandıkları kim nereye atmak istiyorsa atsın. Dürüstçe çıksın ortaya. Onun adamı bunun adamı olmasın. O onu istemez bu bunu istemez kalksın ortadan. Tabii kendi adamları gelemeyecek yaparlar mı. Adam kayırmacadan başka birşey değil. Temayülü açıklasınlar halka. Ak kara ortaya çıksın.
 • ali
  10 ay önce
  Temayül yoklaması kongre vb. Hikâye. Merkez ne derse o oluyor. Partilerin hiçbirisinin içinde maalesef demokrasi yok.
 • Numan afyon
  10 ay önce
  çok yanlış karar
 • koca afyonlu
  10 ay önce
  yanlış karar